Paulo Dybala | Scanpix nuotr.

Paulo Dybala | Scanpix nuotr.

Vienas Turino „Juventus“ ekipos lyderių Paulo Dybala anksčiau pripažino susirgęs pavojinguoju koronavirusu. Dabar futbolininkas atskleidė ne tik tai, ką pastaruoju metu tenka išgyventi, bet ir savo būklę.

Argentinietis apie tai, kad užsikrėtė koronavirusu, pripažino kovo 21 dieną – maždaug prieš savaitę. Jis taip pat patvirtino, kad virusu užsikrėtė ir jo mergina Oriana Sabatini.

Dabar P.Dybala atskleidė, kad tiek jis, tiek jo mergina jautė stiprius ligos simptomus, tačiau dabar jaučiasi kur kas geriau.

„Kelias dienas jautėme labai stiprius simptomus, bet dabar turiu pabrėžti, kad mūsų savijauta yra daug geresnė. Šiandien jaučiuosi žymiai geriau. Nejaučiu jokių simptomų ir galiu laisvai judėti, todėl planuoju vėl pradėti treniruotis.

Bandžiau šiek tiek treniruotis tomis dienomis, kai jaučiau stiprius simptomus, bet iškart pasijausdavau labai blogai: negalėjau normaliai kvėpuoti, apskritai negalėjau nieko daryti.

Vos po penkių minučių pasijausdavau labai pavargęs, mano kūnas buvo labai sunkus. Man skaudėjo visus raumenis, todėl turėjau sustoti. Bet mums pasisekė, kad dabar jaučiamės daug geriau“, – teigia P.Dybala.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.