Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Dienomis ir naktimis koronaviruso pacientus gydantys medikai pravirkdė „Liverpool“ trenerį Jurgeną Kloppą, kai internete išplito vaizdo įrašas su kultine „You never walk alone“ daina.

Užsikrėtusiųjų gretos visame pasaulyje auga velnišku tempu, šis skaičius jau gerokai perkopė pusę milijono. Įvairių pasaulio šalių ligoninės kiekvieną dieną yra perpildytos, todėl be poilsio dirbantys medikai ieško įkvėpimo ir palaikymo kur tik gali.

Internete išplito vaizdo įrašas, kaip vienas kitą palaiko Jungtinės Karalystės medikai, dainuodami kultinę dainą „You never walk alone“. Ji yra laikoma „Liverpool“ himnu, nors ji grojama ir kitų klubų stadionuose.

Šis vaizdo įrašas neprasprūdo ir pro „Liverpool“ trenerio J.Kloppo akis. Vokietis teigia, kad tai pamatęs iškart susigraudino.

„Nekalbu taip gerai angliškai, kad išreikščiau savo jausmus. Tai yra nepakartojama, tai yra puiku. Gavau šį vaizdo įrašą iš žmonių ligoninėje, kurie dirba intensyvios terapijos skyriuje. Jį pamatęs iškart pradėjau verkti.

Tai yra nuostabu. Tai parodo visą tiesą, kad žmonės ne tik dirba, bet ir palaiko gerą atmosferą. Jie yra pratę padėti žmonėms, turime ir mes prie to priprasti.

Jie stato save į pavojų tam, kad padėtų sergantiems, todėl negaliu išreikšti, kaip labai gerbiu tokius žmones ir esu dėkingas už jų pasiaukojimą“, – teigia J.Kloppas.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų