Pamatykite: pareigūno kamera užfiksavo, kaip buvo suimtas UFC čempionas J.Jonesas ir ką jis kalbėjo su policija „Žmonės to nežino, bet tai yra tikrai blogai“, – sakė J.Jonesas | VIDEO (5)

2020.03.28 09:43
Jonas Jonesas | „Stop“ kadras

Jonas Jonesas | „Stop“ kadras

 Ankstyvą ketvirtadienio rytą UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas eilinį kartą įsivėlė į nemalonumus, dėl kurių turės stoti prieš teismą.

Buvo girdėti šūviai pistoletu. Į įvykio vietą iškviesti policininkai surado J.Jonesą, sėdintį 2019 m. gamybos „Jeep“ automobilyje, kurio variklis jau buvo užvestas. J.Jonesas atmetė kaltinimus naudojus ginklą, bet policininkams pasirodė, kad amerikietis yra apsvaigęs.

Šeštadienį „MMA Fighting“ pasiekė vaizdo įrašas nuo pareigūno aprangoje prisegtos kameros, kur užfiksuota, kaip J.Jonesui tikrinamas blaivumas bei uždedami antrankiai ir ką kalbėjo UFC kovotojas.

J.Jonesui blaivumas buvo tikrinamas lauke ir jis atliko blogai visus tris testus. Taip pat jam blogai sekėsi atlikti 2 iš 3 alternatyvių testų. Policininkai teigė, kad J.Jonesas kvepėjo alkoholiu, sklindančiu iš jo veido srities.

„Aš turiu dėmesio stokos sutrikimą“, – per vieną iš testų sakė J.Jonesas. „Aš gaunu smūgius į galvą, kad galėčiau pragyventi“.

Vaizdo įraše užfiksuota, kad J.Jonesas pareigūnams aiškina, jog jis turi problemų su trumpalaike atmintimi.

„Mano trumpalaikė atmintis yra tikrai labai bloga“, – sakė J.Jonesas. „Žmonės to nežino apie mane, bet tai tikrai yra blogai“.

Baigės vieną iš testų, pareigūnas klausė J.Joneso apie ketinimą tą vakarą vairuoti išgėrus.

„Aš esu psichologiškai sutrikęs dėl izoliacijos“, – sakė J.Jonesas. „Aš labai norėjau būti malonus benamiams. Tai buvo pirmas kartas per dvi savaites, kai aš sėdau už vario. Pamačiau benamius vyrukus, buvau jiems malonus, mes pasikalbėjome. Elgiausi su jais kaip su žmonėmis“.

Atlikęs visus blaivumo testus pareigūnas J.Jonesui pranešė, kad yra suimamas už vairavimą apsvaigus. Per visą patikriną J.Jonesas į pareigūnus nuolat kreipėsi žodžiu „pone“ ir neparodė jokių priešiškumo ženklų.

Galiausiai J.Jonesas buvo suimtas už vairavimą apsvaigus, taip pat už neatsargų šaunamojo ginklo naudojimą, atidarytą ginklo laikymo dėtuvę bei už tai, kad arešto metu neturėjo draudimo įrodymų.

Vėliau J.Jonesas buvo paleistas iš įkalinimo įstaigos, o pirmasis teismas numatytas balandžio 8-ą dieną Albukerkėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

.
2020-03-28 22:58:40
Ka cia nusisnekat , norejo ir prigere ir kad budamas girtas nei nahuj pasiunte, nei priesinosi nei ka tai mldc vien del to o buna visiem visko
Atsakyti
kosmos
2020-03-28 12:16:03
alkoholis, steroidai, piliules, kokainas, smugiai i galva ir tu smugiu vis daugeja formai krentant. tik blogiau bus su jonesu ateity
Atsakyti
Siaip
2020-03-28 12:45:34
Pritariu,jau ir paskutine kova parode kad laiko klausimas kad bus nugaletas,o koks buvo karjeros pike,ispudingas kovotojas,bet deja
pfp1
2020-03-28 10:42:40
nu bl nu nu nesuprantu as,jis gi turi sheima vaiku ne viena,numeris 1 be konkurencijos MMA pasauly:}nu bl tiek praeity bedu turejas ir vel sugeba susimaut,as nesuprantu kas turi but galvoj pas jy kad taip kiaurai elgtis:{
Atsakyti
zmones yra virusas
2020-03-28 12:40:36
pinigai, slove ir juoda odos spalva. nevisi su tuom sugeba susitvarkyti.