Cristiano Ronaldo | Organizatorių nuotr.

Cristiano Ronaldo | Organizatorių nuotr.

 Turino „Juventus“ puolėjas Cristiano Ronaldo įsigijo naują automobilį, tačiau juo važinėtis galės tik 2021 m.

„TheSuperCarBlog“ skelbia, kad portugalas sumokėjo 9 mln. JAV dolerių už Bugatti Centodieci, kurio bus pagaminta vos 10 modelių.

Šis automobilis sukurtas 110-ų „Bugatti“ metinių proga.

Pernai skelbta, kad C.Ronaldo pirks 18 mln. JAV dolerių kainuojantį „Bugatti La Voiture Noire“, tačiau šias kalbas vėliau paneigė jo atstovai. Dabar skelbiama, kad vietoj brangiausio visų laikų naujo automobilio jis pasirinko kitą „Bugatti“ modelį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United