Linas Klimavičius | Organizatorių nuotr.

Linas Klimavičius | Organizatorių nuotr.

Jasų CSM „Politehnica“ klube žaidžiantis lietuvis Linas Klimavičius šiuo periodu turės gyventi iš santaupų. Rumunijos ekipa pranešė, kad tol, kol vyks karantinas, visų trenerių ir žaidėjų kontraktai yra suspenduojami, tad šiuo periodu jiems algos nebus mokamos.

Klubas taip pat uždraudė visas treniruotes, tad žaidėjai treniruotis turės individualiai namuose.

Dėl koronaviruso pasaulinės epidemijos Rumunijos futbolo čempionatai jau kurį laiką yra sustabdyti, tad futbolo klubai nebegauna pajamų ir Jasų „Poli“ ekipa į šią situaciją nusprendė reaguoti žaibiškai ir padaryti viską, kad klubas nebankrutuotų.

Tol, kol šalyje vis dar bus karantinas, o futbolo čempionatas bus sustabdytas, L.Klimavičiaus klubas priėmė šiuos sprendimus:

1. Visi klubo darbuotojai, kurie turi darbo sutartis, nuo kovo 24 dienos priverstinai turi išeiti į techninę bedarbystę, kuri gali būti pratęsta pagal situaciją šalyje.

2. Visų žmonių, kurie turi sportines sutartis (treneriai, žaidėjai ir kiti) sutartys yra suspenduojamos ir tai prasideda nuo kovo 24 dienos. Sutartys bus suspenduotos tol, kol šalyje bus įvestas karantinas.

3. Klubo prezidento atlyginimas nuo kovo 24 dienos yra sumažinamas 50 % šiuo karantino metu.

4. Visos treniruotės tiek vyrų, tiek vaikų ar jaunuolių grupėse yra sustabdomos ir nevyks viso karantino metu.

Priminsime, kad L.Klimavičius tik šią žiemą papildė Jasų miesto klubo komandos gretas. Prieš tai jis žaidė kitame Rumunijos klube – Bukarešto „Dinamo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.