Joanna Jedrzejczyk ir Weili Zhang | Scanpix nuotr.

Joanna Jedrzejczyk ir Weili Zhang | Scanpix nuotr.

 Kinė Weili Zhang po epinės kovos prieš Joanną Jedrzejczyk apgynė UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą, bet iki šiol negrįžo į gimtinę, o laiką leidžia Las Vegase (JAV).

„Planavome skristi į Kiniją iš karto po kovos, bet UFC mūsų pareikalavo bent keletą dienų likti JAV ir duoti interviu žurnalistams. Per tas kelias dienas situacija čia kardinaliai pasikeitė, todėl nusprendėme pasilikti ilgesniam laikui. Oro uostuose dabar labai nesaugu, ten yra didelė tikimybė užsikrėsti, o Kinijoje situacija gerėja kiekvieną dieną. Ten visi koronaviruso atvejai dabar tik įvežtiniai. Šiuo metu gyvename nuomotame name Las Vegase. Toliau treniruojuosi, žiūriu vietinę televiziją ir stengiuosi išmokti anglų kalbą“, - ESPN sakė W.Zhang.

Kinės kova su J.Jedrzejczyk vadinama viena įspūdingiausių moterų MMA istorijoje. Nepaisant to, čempionė artimiausiu metu nesiruošia suteikti revanšo lenkei.

„Net neįsivaizduoju, kada vyks mano kita kova, nes visi dabar įstrigę dėl koronaviruso pandemijos. Sutikčiau vėl kovoti JAV, nes pamačiau, kiek daug kinų ir azijiečių įkvėpė mano pergalę. Jie tikrai mane čia palaikytų. Revanšinės kovos kol kas nenoriu. Norėčiau suteikti šansą kitoms eilėje esančioms kovotojoms“, - sakė W.Zhang.

Kinė taip pat pridėjo, kad jos gimtojoje šalyje susidomėjimas tituline kova buvo milžiniškas. W.Zhang teigimu, per pirmas 24 valandas jos kovą peržiūrėjo 100 mln. Kinijos gyventojų, o kiniška „pay-per-view“ platforma neatlaikė lankytojų srauto ir užlūžo. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2020-03-29 21:05:32
Kas per santykiai tarp Whito ir Jedrzejczyk ? Kiek jai gali organizuoti kovų dėl diržo, toks jausmas jog šitoje svorio kategorijoje nėra daugiau norinčių.
Atsakyti