Jonas Jonesas | Youtube.com nuotr.

Jonas Jonesas | Youtube.com nuotr.

 Geriausias UFC kovotojas amerikietis Jonas Jonesas, lyderiaujantis absoliučiame reitinge („pound for pound“) eilinį kartą įsivėlė į skandalą.

Naktį Albukerkėje buvo girdėti šūviai pistoletu. Į įvykio vietą iškviesti policininkai surado J.Jonesą, sėdintį 2019 m. gamybos „Jeep“ automobilyje, kurio variklis jau buvo užvestas. J.Jonesas atmetė kaltinimus naudojus ginklą, bet policininkams pasirodė, kad amerikietis yra apsvaigęs. Alkotesterio rodmenys tai tik patvirtino.

Neseniai pasirodė abiejų J.Jonesą sulaikiusių policininkų parodymai. Jie detaliai raportavo, kaip viskas vyko incidento vietoje.

Pareigūnas Jasonas Brownas: „0.58 val. nakties išgirdau vieną šūvį. Važiavau link įvykio vietos ir ten pamačiau juodos spalvos „Jeep“ automobilį. Vairuotoje vietoje pamačiau sėdintį vyriškį, o keleivio vietoje – neaiškų objektą. Sustojau už automobilio, girdėjau, kad variklis įjungtas. Pareikalavau vairuotojo nuleisti langus. Tada pamačiau alkoholio butelį, numestą šalia keleivio sėdynės. Tai buvo beveik išgertas 40 laipsnių stiprumo „Recuerdo“. Liepiau vairuotojui perduoti man butelį. Pastebėjau, kad ant jo marškinėlių ir šortų buvo tam tikros žalios medžiagos pėdsakų. Man tai pasirodė panašu į marihuaną. Atpažinau vairuotoją – tai buvo Jonas Jonesas. Paklausiau jo apie šūvį. Jis sakė nieko apie tai nežinantis. Paklausiau, ką jis veikia šioje vietoje. Jis pasakė, kad ruošiasi važiuoti. Liepiau parodyti automobilio registracijos ir draudimo dokumentus. Jis ilgai jų ieškojo ir nerado. Iš jo burnos pajutau sklindantį alkoholio kvapą. Paprašiau kito pareigūno pagalbos. Pareigūnas Johnsonas patikrino Joneso girtumą ir nusprendė jį areštuoti. Tada nutempiau Joneso automobilį iš įvykio vietos. Automobilio apžiūros metu po vairuotojo sėdyne radau šaunamąjį ginklą. Šalia vairuotojo durelių radau panaudotą kulką. Jos kalibras sutapo su ginklo.“

Pareigūnas Brianas Johnsonas patvirtino J.Browno istoriją ir kiek plačiau papasakojo apie girtumo testą: „Jonesas pripažino vairavęs automobilį ir žadėjo važiuoti toliau. Aš jam liepiau išlipti ir atlikti tris pratimus, kad įsitikinčiau jo blaivumu. Visus tris pratimus jis atliko prastai. Daviau jam tris alternatyvius testus ir du iš jų jis vėl atliko prastai. Tada jis buvo apieškotas ir areštuotas. Jis buvo nuvežtas į policijos nuovadą, ten jam atliktas alkotesterio testas. Alkoholio kiekis dvigubai viršijo leidžiamą normą.“

Beje, J.Jonesas vos prieš savaitę „twitter“ tinkle ragino savo sekėjus laikytis karantino reikalavimų, sėdėti namie, nieko nedaryti ir taip prisidėti prie žmonijos išgelbėjimo.

J.Jonesas greitai buvo paleistas iš areštinės, o teisme jam reikės pasirodyti balandžio 9 d. J.Jonesas ne kartą buvo pagautas dėl dopingo vartojimo, anksčiau yra sukėlęs ir rimtą autoavariją, o šių metų pradžioje įsivėlė į skandalą striptizo klube, kai pliaukštelėjo moteriai per intymią vietą

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.