Sofija Šapatava | Instagram.com nuotr

Sofija Šapatava | Instagram.com nuotr

 Dėl koronaviruso pandemijos buvo atšaukti ne tik ATP bei WTA, bet ir žemiausio rango – ITF – teniso turnyrai. Pasaulio tenisininkai iki pat birželio pradžios negalės dalyvauti nė viename turnyre. Jei milijonus uždirbančioms žvaigždėms tai nesukels problemų, tai žemiau reitinguoti tenisininkai jau jaučia finansinį nepriteklių.

„Profesionalūs tenisininkai visame pasaulyje yra priversti sustoti. Jei elitiniai žaidėjai turi užtektinai santaupų, kad galėtų išgyventi porą mėnesius karantine, tai žemiau reitinguoti tenisininkai labai kenčia. Nedaugelis iš jų turi tiek pinigų kasdienėms išlaidoms, kad po 3 mėnesių pertraukos vėl galėtų grįžti į kortus“, - perspėjo 371-ą vietą pasaulio reitinge užimanti kartvelė Sofija Šapatava.

Sakartvelo tenisininkė paragino pasirašyti peticiją, ragindama tarptautinę teniso federaciją nepamiršti žemiau reitinguotų žaidėjų ir skirti jiems finansinę paramą.

„Daugeliui iš mūsų padėtų bet kokia pagalba. Nemaža dalis kompanijų rado kaip padėti savo darbuotojams, o mes esame tarsi pasaulinių teniso organizacijų darbuotojai. Manau, kad ir mes turėtume sulaukti paramos, juk mokame mokesčius, mokame už licencijas ir dirbame jiems. Visiškas sezono sustabdymas buvo labai netikėtas, niekas negalėjo tam pasiruošti ir pasekmes mes jau jaučiame. Nors tai ir sunkūs laikai visiems, tačiau paramos ir pagalbos visi turėtume sulaukti“, - pridėjo S.Šapatava. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Hgg
2020-03-31 01:29:31
Jei reitinge esi 400,tai vargu ar tenisas geras darbas.Jau geriau eilinį darbą dirbti tada
Atsakyti