Artiomas Lobovas | Instagram.com nuotr

Artiomas Lobovas | Instagram.com nuotr

 Didelį susidomėjimą kėlusi UFC kova tarp Artiomo Lobovo ir Zubairos Tuchugovo 2018 m. taip ir nepavyko.

Po „UFC 229“ turnyro Z.Tuchugovas šoko į narvą ir puolė airį Conorą McGregorą bei buvo ilgam suspenduotas. A.Lobovas po 3 pralaimėtų kovų iš eilės paliko UFC ir persikėlė į kovų be pirštinių organizaciją, kur per 2019 m. laimėjo 2 kovas iš 3.

Nuo planuotos ruso ir čečėno kovos praėjo jau beveik pusantrų metų, bet A.Lobovas šios priešpriešos vis dar nepamiršo. Jis netgi kreipėsi į UFC, prašydamas priimti jį atgal į organizaciją vienai kovai būtent prieš Z.Tuchugovą.

„Tikrai norėčiau kautis su Zubaira. Kiek tenka girdėti, fanai tos kovos irgi nori. Labai norėčiau vienos kovos kontrakto su UFC. Visus uždirbtus pinigus paaukočiau labdarai. Man ši kova svarbi ne dėl pinigų, o dėl asmeninių priežasčių. Labai norėčiau, kad ši kova įvyktų Dubline. Noriu tik 1 kovos kontrakto, nes ir toliau žadu kautis kovose be pirštinių, galbūt išmėginsiu save profesionalų bokse. Jei turėčiau ilgalaikį kontraktą su UFC, tada kitų planų turėčiau atsisakyti“, - aiškino A.Lobovas.

UFC turnyras Dubline numatytas rugpjūčio 15-ą dieną. Pagrindinėje kovoje susikaus Robertas Whittakeris ir Darrenas Tillas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bla bla bla
2020-03-28 09:15:00
Idomi kova butu ;) tikekimes Dana isgirs
Atsakyti