Ali Abdelazizas | „Twitter“ nuotr.

Ali Abdelazizas | „Twitter“ nuotr.

 Daugelis sporto organizacijų dėl koronaviruso pandemijos ilgam sustabdė savo čempionatus, tačiau UFC ir toliau planuoja turnyrus, iš kurių vienas didžiausių turėtų vykti balandžio 18-ą dieną.

UFC prezidentas Dana White‘as dėl savo elgesio sulaukia nemažai kritikos, neva jam nerūpi kovotojų sveikata, tačiau vienas garsiausių MMA agentų Ali Abdelazizas užstojo D.White‘ą. Su Chabibu Nurmagomedovu ir nemaža dalimi kitų kovotojų dirbantis agentas atskleidė, kad sportininkai turės rimtų finansinių problemų, jei negalės kovoti, todėl UFC planus toliau organizuoti turnyrus jis giria.

„Kovotojai man skambina ir sako, kad neturi iš ko sumokėti nuomos ir net neturi pinigų nupirkti pieno savo vaikams. Noriu kreiptis į žiniasklaida, kurį kritikuoja viena ar kitą kovų organizatorių vien todėl, kad jis jiems nepatinka arba todėl, kad ji guli lovoje su kitos organizacijos vadovu. Jūs sėdite už savo stalo ir rašote tuos negražius komentarus. Jūs neturi teisės kalbėti kitų vardu. Jei kovotojai yra sveiki ir nori kovoti, tuomet jie gali tai daryti. Daugeliui kovotojų, kurie turi kontraktus, kovos yra būtinos. Kovotojams reikia pinigų, kad jie galėtų išlaikyti savo šeimas. Spėkite, kas bus paduotas į teismą, jei nutiks kas nors blogo? Kas tuomet turės problemų? Tegul jie su ta rizika ir tvarkosi. Jei neturite pasakyti ko nors pozityvaus, tuomet iš viso nieko nesakykite“, aiškino A.Abdelazizas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

;)
2020-03-30 11:52:59
kupranugalvis neturi už ką pieno pirkt, tegul kovoja onlainu
Atsakyti
Jop
2020-03-29 06:50:37
Uztat pacio snukutis istines, matyt ne is gero gyvenimo..mokek dg jiems suski, maziau sau atsiriek..
Atsakyti
666
2020-03-28 10:25:57
Tai tegu eina dirbti, sandėliuose, statybose ar dar kur, jei tokie ubagai, o ne verkia. Nieko ner žiauriau kai verkia po savaitės karantino sportininkai, kurie šiaip didesnės babkes gauna nei 98proc paprastu žmonių.
Atsakyti
2020-03-28 09:24:21
Bet kokia galva nesamoninga
Atsakyti
Bla bla bla
2020-03-28 09:13:15
Tegul tik neverkia jo kovotojai uzdirba minimum desimtimis tukstanciu o kai kurie ir milijonus pieno matai neturi uz ka nusipirkti... Gal paciam zaba uzspaude ir tikrai px jam ant kovotoju idomus jam tik savo interesas.
Atsakyti
nesa
2020-03-28 08:36:07
i kazkoki narkomana!
Atsakyti
Aha
2020-03-27 19:21:48
Teisingai sako..jai bijai apsikrest sedek nlamie ir tylek...kas sveikas,tegu kovoja.jo reikalas..sededamas namie neapsikresi...tik nereik kritikyot is uz sofkutes
Atsakyti