Pavelas Bučnevičius | Scanpix nuotr.

Pavelas Bučnevičius | Scanpix nuotr.

 Niujorko „Rangers“ klubas prieš mėnesį prarado du rusus – Igorį Šestiorkiną ir Pavelą Bučnevičių. Pranešta, kad I.Šestiorkino vairuojamas automobilis pateko į avariją. Abu žaidėjai po avarijos išgabenti į ligoninę. I.Šestiorkinui lūžo šonkaulis, o P.Bučnevičiui diagnozuotas smegenų sutrenkimas

„Rangers“ prezidentas Johnas Davidsonas paaiškino, kad dėl avarijos I.Šestiorkinas nebuvo kaltas. Kitas automobilis darė manevrą ir bandė apsisukti, sukeldamas avariją. Laimei, abu ledo ritulininkai buvo prisisegę saugos diržus.

Praėjus mėnesiui po avarijos P.Bučnevičius Rusijos žiniasklaidai plačiau pakomentavo incidentą.

„Tai buvo labai nemaloni situacija. Važiavome Brukline, laikėmės visų eismo taisyklių, kai staiga automobilis iš priešpriešinės juostos rėžėsi į mus. Tada mūsų automobilis keletą kartų vertėsi. Iki šiol negaliu suprasti, kas nutiko kito automobilio vairuotojui. Turiu avarijos įrašą, bet jo neviešinsiu. Galiu tik pasakyti, kad avarija įvyko ne dėl mūsų kaltės“, - sakė rusas.

P.Bučnevičius pridėjo, kad saugos diržas jam išgelbėjo gyvybę: „Rusijoje anksčiau važinėdavau neprisisegęs saugos diržo, turiu tai pripažinti, bet dabar suprantu, kaip tai svarbu. Jei ne saugos diržas, tos avarijos metu būčiau išskridęs iš automobilio.“

Abu sportininkai po traumų greitai atsigavo ir grįžo ant ledo, bet jų sezoną nutraukė koronaviruso pandemija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.