Darrenas Tillas ir Danielis Kinahanas | „Twitter“ nuotr.

Darrenas Tillas ir Danielis Kinahanas | „Twitter“ nuotr.

 Internete neseniai pasklido garsaus UFC kovotojo Darreno Tillo nuotrauka su Kinahanų narkotikų kartelio vadeiva Danieliu Kinahanu.

D.Tillas šiuo metu priklauso „MTK Global“ vadybinei agentūrai, kurios vienas iš įkūrėjų buvo būtent D.Kinahanas. Tiesa, 2017 m. agentūra ėmėsi permainų ir pareiškė nutraukusi visus ryšius su nusikalstamo pasaulio atstovais, tačiau daug kas tuo abejojo, o naujausia UFC kovotojo nuotrauka su D.Kinahanu tas abejones tik dar labiau padidino.

Įdomu tai, kad britas ne tik nusprendė neneigti turimų ryšių su narkotikų kartelio vadeiva, bet dar ir užsipuolė žiniasklaidą, jog ši iš vienos nuotraukos sukūrė naujieną.

„Taip, Danielis Kinahanas yra mano draugas ir ką? Niekada neslėpiau savo ryšių su juo ir nesuprantu, kodėl turėčiau tai daryti. Jis, kaip draugas, man davė daugiau gerų gyvenimiškų patarimų nei bet kas kitas. Su Danu bendraujame jau metų metus ir susipažinome gerokai prieš mano prisijungimą prie „MTK Global“, todėl nesuprantu, kodėl agentūrą automatiškai reikia sieti su juo. Dabar pasaulyje yra tūkstančiai mirštančių žmonių, daug kas netenka darbų ir pajamų, nežino kaip išlaikyti stogą virš savo galvos, o jūs šitą nuotrauką skelbiate kaip didžiąją naujieną? Tie žurnalistai, kurie mane puola dėl šios nuotraukos, turėtų pasižiūrėti į veidrodį ir paklausti savęs, ar jie šiam pasauliui duoda ką nors gero. Šito mėšlo daugiau nebekomentuosiu ir skirsiu dėmesį tikrai svarbiems dalykams – rūpinsiuosi savo artimųjų saugumu“, - įsiutęs aiškino D.Tillas.

D.Kinahano tėvas Christy įkūrė Kinahanų kartelį, kuris yra didžiausias nelegalių narkotikų tiekėjas Airijoje. Šis kartelis buvo siejamas ir su klaipėdiečiu Sergejumi Bėgliku, kuris neva bendravo su Ch.Kinahanu ir galėjo sulaukti užsakymo atlikti žmogžudystę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-18 „Real“ 22:00 „Crvena Zvezda“
01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 01-18 Arsenal 22 : 00 Newcastle United
Ant 01-19 West Ham United 20 : 00 West Bromwich …
Ant 01-19 Leicester City 22 : 15 Chelsea