Abdelhakas Nouri  | Scanpix nuotr.

Abdelhakas Nouri | Scanpix nuotr.

Amsterdamo „Ajax“ garbę gynusiam Abdelhakui Nouri 2017 metais vykusiose draugiškose rungtynėse su Brėmeno „Werder“ sutriko širdies ritmas. Jaunasis futbolininkas buvo iš karto nugabentas į ligoninę, o ten jam buvo sukelta dirbtinė koma. Nepaisant to, jog olandui buvo stipriai pažeistos smegenys ir pateiktos niūros gydytojų prognozės, pastarasis pabudo iš komos ir gali bendrauti su šeimos nariais.

„Šiuo metu jis yra namuose, mes čia juo rūpinamės. Jis jaučiasi vis geriau. Jis miega, valgo, tačiau vis dar negali atsikelti iš lovos. Jis vis dar yra labai priklausomas nuo mūsų. Mes bendraujame ypatinga komunikacijos forma – jis patvirtina informaciją judindamas antakius arba mums nusišypsodamas.

Kalbamės su juo taip lyg jis nesirgtų. Mes įtraukiame jį į savo pokalbius, žiūrime kartu su juo futbolą. Jam tai labai patinka. Jis dažnai parodo savo emocijas. Kartais jis būna emocingas, tačiau dažnai nusišypso. Tai skatina vertinti šypseną“,- puikias naujienas pranešė futbolininko brolis Abderrahimas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.