Skandalingiausios MMA konspiracijos teorijos | Scanpix nuotr.

Skandalingiausios MMA konspiracijos teorijos | Scanpix nuotr.

Pasaulį šokiruojantys įvykiai MMA pasaulyje priverčia suklusti konspiracijos teorijų kūrėjus. Per UFC istoriją jau yra pasklidusi ne viena skandalinga informacija apie kovų užkulisius. Kompanijos vadovai visą šią informaciją kategoriškai neigia, tačiau MMA gerbėjai nenustoja spėlioti, kaip buvo iš tiesų. Pristatome Jums skandalingiausių MMA konspiracijos teorijų sąrašą.

Luke‘as Rockholdas tyčia pralaimėjo Vitorui Belfortui?

2013 m. UFC turnyre V.Belfortas per pustrečios minutės nokautavo L.Rockholdą, o MMA fanams pasirodė, kad kova buvo surežisuota. Brazilas varžovą pribaigė ypač efektingu suktuku, pataikydamas tiesiai L.Rockholdui į galvą. Akylesni fanai pastebėjo, kad L.Rockholdas likus kelioms sekundėms iki lemiamo smūgio palinksėjo galva. Spėjama, kad taip jis perdavė signalą V.Belfortui, jog šis gali atakuoti.

„Girdžiu daug pasisakymų, kad mano kova su Belfortu buvo surežisuota. Pasaulyje nėra tiek pinigų, kurie priverstų mane tyčia pralaimėti. Jis smūgį atliko laiku ir mane „prigavo“, - aiškino L.Rockholdas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų