Alberto Paleari | Instagram.com nuotr

Alberto Paleari | Instagram.com nuotr

Antroje pagal pajėgumą Italijos futbolo lygoje rungtyniaujančios „AS Cittadella“ 27-ų vartininkas Alberto Paleari sudrebino šalies žiniasklaidą savo pasisakymu apie „Juventus“ žvaigždę Cristiano Ronaldo.

Apie garsų futbolininką A.Paleari prabilo laidoje „Strictly Cittadella“, kurios metu buvo kalbama apie klubus, kurie prašo žaidėjų susimažinti ar atsisakyti algų, kol sezonas sustabdytas dėl koronaviruso pandemijos.

„Jeigu mes kalbėtume apie tai, kad vieną mėnesį gyvename be algų, o kitą jau gauname dvigubai, viskas gerai, „pasirašyčiau“, – kalbėjo vartininkas. – Bet jeigu kalbėtume apie tai, kad algos nebūtų mokamos kelis mėnesius iš eilės, tuomet sakyčiau „Ne“.

Ir tuomet jis palygino C.Ronaldo su mažiau uždirbančiais žaidėjais.

„Mes nesame tokie kaip Ronaldo. Jeigu jam niekas nemokėtų algos du mėnesius, jis tikrai nebankrutuotų, – kalbėjo A.Paleari. – Jeigu man klubas nemokėtų kelis mėnesius, aš neturėčiau, už ką susimokėti už namus ir tuoj pat būčiau iš jų išmestas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.