Radja Nainggolanas | Scanpix nuotr.

Radja Nainggolanas | Scanpix nuotr.

„Cagliari“ saugas Radja Nainggolanas pripažino, jog bijo susirgti koronavirusu ir juo užkrėsti savo žmoną, kuri šiuo metu kovoja su vėžiu ir priklauso rizikos grupei.

„Koronavirusas yra didelė problema, tik apie tai ir kalbame. Šiuo metu vengiame ligoninių, tuo tarpu terapijos taip pat yra šiek tiek nukeltos. Tikimės, jog viskas bus gerai, nes Claudia vis dar turi silpną imuninę sistemą.

Dabar yra atsiradusi rizika, jog vykdamas apsipirkti į parduotuvę, susirgsiu koronavirusu. Bijau, jog grįžęs namo jį perduosiu savo žmonai. Visgi elgiuosi atsargiai ir manau, kad tai daryti sekasi gerai. Jau išgyvenome sunkiausią laikotarpį.

Futbolas visada buvo mano hobis, kuris tapo mano darbu. Šiuo metu stengiuosi gyventi kaip normalus žmogus. Man svarbiausia – mano sėkmė ir vaikų švietimas. Noriu būti pavyzdžiu būdamas aikštėje, tačiau taip pat tėvų pareiga yra auklėti savo vaikus“,- kalbėjo futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.