Danielis Cormier ir Stipe Miočičius | Scanpix nuotr.

Danielis Cormier ir Stipe Miočičius | Scanpix nuotr.

 Koronaviruso pandemija gali anksčiau laiko užbaigti MMA legendos 41-erių metų amerikiečio Danielio Cormier karjerą.

Prieš prasidedant krizei D.Cormier dalyvavo derybose su dabartiniu UFC sunkiasvorių pasaulio čempionu Stipe Miočičumi dėl galimybės užbaigti trilogiją. Čempionas sparčiai sveiko po akies traumos ir buvo pasiryžęs vasarą kovoti su D.Cormier, tačiau dabar gali tekti pamiršti tokius planus ir pasekti Vince‘o Carterio pavyzdžiu, kurio karjerą koronaviruso pandemija veikiausiai jau užbaigė.

„Taip, Vince‘as taip ir nesulaukė progos deramai baigti karjerą. Žiūrėsim, kas nutiks man. Jau buvome beveik suderinę kovos datą šią vasarą. Stipe sparčiai sveiko ir kalbėjosi su UFC. Aš taip pat derėjausi su kompanija. Maniau, kad artėjame prie susitarimo. Jaučiu, kad Stipe nori trečiosios kovos. Jis kovotojas, o viską baigti rezultatu 1-1 nesinorėtų. Kodėl nebandyti užbaigti trilogijos, ypač kai suradai tokią didelę spragą mano gynyboje?“, - kalbėjo D.Cormier.

2018 m. liepą D.Cormier nokautavo S.Miočičių ir tapo dvigubu UFC pasaulio čempionu, bet 2019 m. rugpjūtį pats pralaimėjo techniniu nokautu ir prarado trofėjų.

Pirmoji kova:

Antroji kova:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų