Conoras McGregoras 2013-ais metais | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras 2013-ais metais | „Stop“ kadras

 Prieš beveik septynerius metus airis Conoras McGregoras su griausmu debiutavo stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje UFC, kai per 1 min. 7 sekundes techniniu nokautu įveikė amerikietį Marcusą Brimage‘ą

Ši kova vyko 2013 m. balandį Stokholme (Švedija), o prieš ją C.McGregoras turėjo aštuonių pergalių iš eilės seriją. Prieš tai jis „Cage Warriors“ organizacijoje buvo įveikęs Ivaną Buchingerį ir Dave‘ą Hillą bei tapo dviejų – puslengvio ir lengvo – svorio kategorijų čempionu.

Tuo metu M.Brimage‘as turėjo keturių iš eilės pergalių seriją ir į šią kovą ėjo įveikęs Jimy Hettesą bei Maximo Blanco.

Kaip žinome, C.McGregoro karjera susiklostė fantastiškai ir jis tapo daugiausiai uždirbančiu MMA kovotoju pasaulyje, tuo tarpu M.Brimage‘as dar keturis kartus kovojo UFC organizacijoje, tačiau iškovojo tik vieną pergalę, o savo karjerą baigė būdamas 31-erių, kai 2016 metais patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės ir šeštą per septynerias dvikovas.

Kol beveik visas pasaulio sportas yra suparalyžuotas dėl koronaviruso pandemijos, UFC bando visais įmanomais būdais balandžio 18-ą dieną įgyvendinti „UFC 249“ turnyrą. MMA sirgaliams dar teks palukėti ir iki tol nėra numatyta kitų turnyrų, todėl UFC nemokamai pasidalino pirmąja C.McGregoro kova šioje organizacijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.