Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

 UFC prezidentas yra 99,9 proc. įsitikinęs, kad balandžio 18-ą dieną įvyks „UFC 249“ turnyras, tačiau jis gali būti šiek tiek kitoks, nei buvo planuota iš pradžių.

Trečiadienį „instagram“ paskyroje tiesiogiai su ESPN kalbėjęsis D.White‘as atskleidė, kad, atsižvelgiant į logistiką, turnyras gali sulaukti naujų kovų. Tarp galimų papildymų yra Franciso Ngannou ir Jairzinho Rozenstruiko dvikova, kuri turėjo įvykti „UFC on ESPN 8“ turnyre, kuris buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos.

„Mes statome turnyrą iš to, kokie žmonės dar gali judėti ir būti jame“, – sakė D.White‘as. „Mes bandome sukurti kiečiausią turnyrą sporto istorijoje. Kai kurie dalykai pasiteisins, o kai kurie gali neveikti. Bandome išsiaiškinti, jeigu jie neveiks, ką mes darysime? Francisas yra vienas iš tų vyrukų, į kurį mes žiūrime“.

„UFC 249“ turnyras turėjo vykti Brukline „Barclays Center“ arenoje, tačiau Niujorko valstija laikinai uždraudė didelius susibūrimus, o D.White‘as sako, kad jau yra suradęs kitą vietą šiam turnyrui, tačiau dar to negali atskleisti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų