Jordi Bertomeu | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Jordi Bertomeu | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

 Kovo 24-ą dieną Eurolygos vykdomoji valdyba nuotoliniu būdu surengė konferenciją bei diskutavo apie galimybę užbaigti šį sezoną.

Eurolygos akcininkai nori, kad sezonas būtų užbaigtas, tačiau jie taip pat pripažįsta, kad norint tai padaryti, gali reikėti sezoną užbaigti kur kas vėliau nei planuota arba net pakeisti varžybų formatą.

Keturias valandas trukusiame pokalbyje nebuvo įvardintos konkrečios datos, tačiau buvo patvirtintas susitarimas, kad sezonas neturi būti atšauktas.

Pagrindiniai susitarimai Eurolygos valdybos susirinkime:

– Rungtynės bus pratęstos, kai situacija pagerės ir bus sudarytos visos sąlygos saugiai rengti rungtynes.

– Pirmenybė teikiama užbaigti 2019/20 m. sezoną pagal esamą formatą – sužaisti likusius 6 turus, atkrintamąsias ir finalinį ketvertą, tačiau tai reikštų, kad sezonas pasibaigtų vėliau nei gegužės mėnesis. Jeigu reikės, rungtynės gali būti vykdomos dažniau. Tas pats prioritetas taikomas ir Europos taurei.

– Eurolyga, Eurolygos žaidėjų asociacija ir Eurolygos trenerių valdyba derins atlyginimo išmokėjimo klausimus.

– Eurolyga gali keisti formatą, reaguojant į situaciją.

– Eurolyga sušvelnins finansinio stabilumo reikalavimus turnyro dalyvėms, kol komandos turės didesnį aiškumą dėl savo finansinės situacijos.

– Eurolyga ragina visus prisidėti prie COVID-19 viruso stabdymo visais įmanomais būdais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA