Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 UFC žvaigždė airis Conoras McGregoras dažnai pasisako apie siaučiantį koronavirusą pasaulyje bei vakar paragino Airijos lyderius visiškai uždaryti šalį ir taip kovoti su pandemijos plitimu.

„Noriu kreiptis į savo šalį. Į visus Airijos žmones, į prezidentą ir kitus vadovus. Labai Jus gerbiu ir norėjau pasidalinti su Jumis savo mintimis. Kol mes svarstome apie šalies uždarymą, laikas tiksi. Nešvaistykime laiko kalboms ir priimkime teisingą sprendimą. Žinau, kas yra gera kova ir galiu ją atpažinti. Dabar ji prieš mus ir jai reikia mūsų visų. Mes visi kartu esame kairiajame ringo kampe ir laukiame gongo. Sujunkime savo jėgas ir kartu trenkime per gongą. Visiškas valstybės uždarymas turi prasidėti jau dabar. Tai turime padaryti kartu ir vieningai“, - sakė C.McGregoras.

Ši žinutė pasiekė Airijos finansų ministrą Paschalą Donohoe, kuris paragino C.McGregorą išnaudoti savo platformą skatinti karantino laikymąsi.

C.McGregoras jam atsakė ilga žinute bei patikino, kad daro tai ir dar daugiau. Airis teigė, kad nedelsdamas paaukos 1 mln. eurų ligoninių personalo apsaugos priemonėms įsigyti.

Toje pačioje žinutėje C.McGregoras paprašė įdėti pastangų ir sustabdyti neesminių įmonių, tokių kaip statybos, veiklą. Jis taip pat paprašė visiškai uždaryti oro uostus arba bent sugriežtinti patikrinimo priemones.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.