Justinas DeLoachas | Instagram.com nuotr

Justinas DeLoachas | Instagram.com nuotr

 25-erių metų Lietuvos profesionalus boksininkas Eimantas Stanionis kovo 14 d. tikėjosi pasirodyti ringe 11-ajai karjeros kovai. Okson Hile (JAV) esančioje „MGM National Harbor“ arenoje lietuvis planavo suremti pirštines su amerikiečiu Justinu DeLoachu. Kova turėjo vykti pusvidutinio svorio kategorijoje, jai buvo numatyta 10 raundų. E.Stanionio ir J.DeLoacho kova šiame bokso vakare turėjo būti priešpaskutinė.

Deja, sparčiai plintantis koronavirusas bokso vakaro organizatorius privertė imtis griežčiausių priemonių. Visos vakaro kovos buvo atšauktos ir nukeltos vėlesniam laikui. Dabar spėjama, kad kovas bus bandoma surengti liepos mėnesį, jei situacija pagerės.

J.DeLoachas, kaip ir E.Stanionis, jau buvo įsėdęs į lėktuvą ir ruošėsi skristi į kovos vietą, kai sužinojo apie dvikovos atšaukimą.

„Kai lėktuve sulaukiau skambučio, supratau, kad nutiko kažkas rimto. Buvo ir ašarų... Buvau labai motyvuotas, sunkiai ruošiausi kovai ir norėjau parodyti, ką sugebu“, - sakė J.DeLoachas.

Boksininkas 2 savaites nusprendė pailsėti nuo sporto, bet prieš keletą dienų vėl pasirodė treniruočių salėje. Apygardoje, kurioje gyvena J.DeLoachas, koronaviruso atvejų dar nėra nustatyta, todėl salės iki šiol veikia.

„Laimei, mūsų apygardos koronavirusas dar nepaveikė, bet jei salę uždarys, tada reikės lakstyti kieme ir gaudyti vištas. Jėgą didinu tikrai ne tam, kad eičiau boksuotis 10 raundų. Jėgą didinu tam, kad laimėčiau nokautais“, - pridėjo J.DeLoachas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton