Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 Nors praktiškai viso pasaulio sporto organizacijos, išskyrus keletą šalių, sustabdė savo renginius, tačiau UFC prezidentas Dana White‘as yra labiau nei užtikrintas, kad balandžio 18-ą dieną turintis įvykti „UFC 249“ turnyras, kurio pagrindinėje dvikovoje turi susikauti UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas, įvyks.

C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono dvikova per visą istoriją jau planuojama penktą kartą. Pirmus keturis sykius dėl įvairių priežasčių atkrisdavo tai vienas, tai kitas kovotojas.

Ši kova jau buvo laikoma užkeikta, o dabar dėl koronaviruso pandemijos ir vėl gali neįvykti.

D.White‘as yra sakęs, kad jau surado vietą, kur galėtų vykti ši kova bei kitos suplanuotos apšildančios dvikovos, tačiau kyla klausimų dėl logistikos ir kovotojų patekimo į turnyro vietą, nes skrydžių gerokai mažėja, o šalys uždaro savo sienas.

Kol vyksta planavimo darbai, D.White‘as pasidalino šmaikščia pasendintų C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono nuotrauka: „Aš taip pat dėl to jaudinuosi, bet mes tai padarysime“.

Kai vienas iš JAV sporto portalų komentaruose paklausė D.White‘o, ar jis prižada, kad ši kova įvyks, UFC prezidentas neabejojo: „Prižadu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton