Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Liepos 18-ą dieną turėjusi įvykti trečioji WBC sunkiasvorių čempiono Tysono Fury ir Deontay Wilderio dvikova dėl koronaviruso pandemijos galbūt bus perkelta į spalio mėnesį. Tai antradienį ESPN portalui atskleidė „Top Rank“ vadovas Bobas Arumas.

Šių metų vasario 22-ą dieną T.Fury privertė išmesti D.Wilderio komandą rankšluostį ir taip iškovojo WBC čempiono titulą. Tuo tarpu pirmoji jų kova 2018 m. baigėsi kontraversiškomis lygiosiomis.

D.Wilderis po antrosios dvikovos iškarto pareiškė, kad nori revanšo, tačiau sustabdžius judėjimą po pasaulį ir uždarius Las Vegaso kazino, B.Arumas sako, kad nebegali judėti į priekį taip, kaip suplanuota.

„Tikrai nevyks liepos 18-ą dieną, nes mes net nežinome, ar tada „MGM Grand“ arena bus atidaryta. Negalime garantuoti kovotojams, kad renginys įvyks tą dieną“, – sakė B.Arumas. „Kur jie treniruosis iki to laiko? Tai nėra jokios prasmės. Reikia žengti žingsnį atgal. Kaip parduoti bilietus? Juokinga sakyti, kad kova įvyks, kai britai net negali čia atskristi“.

Per pirmąsias dvi dvikovas nemažai Didžiosios Britanijos piliečių atskrido į Las Vegasą tam, kad palaikytų T.Fury.

„Visi turi žengti žingsnį atgal. Boksas nėra izoliuotas, tai yra dalis to, kas vyksta pasaulyje. Tikėtina, kad kova vyks spalio pradžioje“, – sakė B.Arumas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton