Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

„Barcelonos“ žvaigždė Lionelis Messi yra vienas iš daugelio sportininkų, kurie paskelbto karantino metu dėl koronaviruso grėsmės visame pasaulyje leidžia saugiai laiką namuose kartu su šeima ir rūpinasi sveikata.

Argentinietis kovo mėnesio viduryje savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka su dviem sūnumis ir išreiškė pagarbą medicinos darbuotojams.

„Šios dienos yra sudėtingos visiems žmonėms. Mes nerimaujame dėl to, kas vyksta ir norime išvengti tų vietų, kuriose vyksta blogiausi dalykai. Tai paliečia tiesiogiai tuos žmones arba jų šeimas ir draugus, nes jie dirba ligoninės ar sveikatos priežiūros centruose. Noriu visiems jiems nusiųsti stiprybės.

Sveikata visada turi būti svarbiausia. Šios akimirkos yra ypatingos, jų metu privalome laikytis nurodymų. Tik tokiu būdu galime efektyviai bendradarbiauti. Laikas būti atsakingiems ir likti namuose, taip pat turime puikią galimybę mėgautis laiku su tais žmonėmis, su kuriais ne visada galime būti kartu. Visus apkabinu ir tikiuosi, jog kaip įmanoma greičiau galėsime pakeisti šią situaciją“,- žinute pasidalijo futbolininkas.

View this post on Instagram

Son días complicados para todo el mundo. Vivimos preocupados por lo que está ocurriendo y queremos ayudar poniéndonos en el lugar de aquellos que peor lo están pasando, o bien porque les afectó directamente a ellos o sus familiares y amigos, o porque están trabajando en primera línea para combatirlo en hospitales y centros de salud. Quiero enviarles mucha fuerza a todos ellos. La salud debe ser siempre lo primero. Es un momento excepcional y hay que seguir las indicaciones tanto de las organizaciones sanitarias como de las autoridades públicas. Sólo así podremos combatirlo de manera efectiva. Es el momento de ser responsable y quedarse en casa, además es perfecto para disfrutar ese tiempo con los tuyos que no siempre se puede tener. Un abrazo y ojalá consigamos darle vuelta a esta situación cuanto antes. #QuedateEnCasa #StayAtHome

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

L.Messi kiek vėliau pasidalijo vaizdo įrašu, kurio metu atliko socialiniuose tinkluose išpopuliarėjusį triuką su tualetinio popieriumi, kuris ragina žmones saugotis nuo koronaviruso ir likti namuose.

Šį iššūkį atliko ir kitos ryškios futbolo žvaigždės: Stevenas Gerraradas, Jamie Carragheris, Bruno Fernandesas, Marcusas Rashfordas ir Philas Fodenas. Tuo tarpu katalonų talismanas šio iššūkio estafetę perdavė Arturo Vidaliui, Jordi Albai, Luisui Suarezui ir Sergio Aguero.

Argentinietis taip pat atliko kilnų darbą – paaukojo 1 mln. eurų Barselonoje įsikūrusiai ligoninei, jog padėtų kovoti su koronaviruso protrūkiu.

L.Messi žmona Antonella pasidalijo jaukia šeimos nuotrauka ir pasveikino argentinietį su tėčio diena.

„Ačiū, jog visada esi pavyzdys mūsų vaikams, kurie myli tave ir žavisi tavimi kiekvieną dieną! Šiandien kaip niekada anksčiau švenčiame kartu“,- sveikinimą pridėjo žmona.

„Barcelonos“ žvaigždė taip pat sudalyvavo pasaulio sveikatos organizacijos akcijoje, kurios metu pasauliui perdavė svarbią žinutę.

„Venkite liesti savo veidą, ypatingai akis, nosį ir burną, jog išvengtumėte viruso patekimo į kūną“,- kalbėjo L.Messi.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton