Joshas Harrisas | Organizatorių nuotr.

Joshas Harrisas | Organizatorių nuotr.

 Praėjus mažiau nei 24 valandoms po to, kai „Harris Blitzer Spoerts & Entertainment“ įmonė, kuriai priklauso Filadelfijos „76ers“ ir Naujojo Džersio „Devils“ komandos, pranešė, kad 20 proc. sumažins atlyginimus darbuotojams, uždirbantiems daugiau nei 50 tūkst., kilo pasipiktinimas, o savininkai persigalvojo.

Tai nebūtų paveikę žaidėjų, tačiau nuo balandžio mėnesio komandų darbuotojai turėjo gauti jau mažesnį atlyginimą. Daugelis žymių sportininkų aukoja pinigus tam, kad arenų darbuotojai turėtų iš ko gyventi šiuo sunkiu laiku, o savo sprendimą pakeitė ir HBSE.

„Išklausius mūsų darbuotojų ir žaidėjų tapo aišku, kad tai buvo blogas sprendimas“, – sakė HBSE įkūrėjas Joshas Harrisas. „Mes jį pakeitėme, todėl mokėsime darbuotojams visą atlyginimą. Tai yra nepaprastas laikas mūsų pasaulyje, o įprasti verslo sprendimai nėra tai, ko dabar reikia. Mūsų darbuotojų ir gerbėjų atsiprašau, kad suklydau“.

HBSE taip pat planavo sumažinti darbo savaitę iki keturių dienų ir tai nebūtų paveikę jokios darbuotojų sveikatos apsaugos.

Tuo tarpu „76ers“ žvaigždė Joelis Embiidas paaukojo 500 tūkst. JAV dolerių „76ers“ darbuotojams ir dar 500 tūkst. medikams.

Įvairiuose šaltiniuose nurodoma, kad J.Harriso turto grynoji vertė yra 3,7 milijardo JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Putka
2020-03-25 01:59:36
Blet uždirba 50k ir jiems dar pagalbos reikia? Blet kitu už minimumą išgyvena ir nereikia jiems jokios pagalbos.
Atsakyti
Nxn
2020-03-24 22:00:30
Ant kiek viešumas galinga jėga.Tokius sudo gabalus skrudzius į vietą iš karto padeda.O po dar atsiprasineja,lyg tas atsiprašymas ką nors keistu
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton