Joshas Harrisas | Organizatorių nuotr.

Joshas Harrisas | Organizatorių nuotr.

 Praėjus mažiau nei 24 valandoms po to, kai „Harris Blitzer Spoerts & Entertainment“ įmonė, kuriai priklauso Filadelfijos „76ers“ ir Naujojo Džersio „Devils“ komandos, pranešė, kad 20 proc. sumažins atlyginimus darbuotojams, uždirbantiems daugiau nei 50 tūkst., kilo pasipiktinimas, o savininkai persigalvojo.

Tai nebūtų paveikę žaidėjų, tačiau nuo balandžio mėnesio komandų darbuotojai turėjo gauti jau mažesnį atlyginimą. Daugelis žymių sportininkų aukoja pinigus tam, kad arenų darbuotojai turėtų iš ko gyventi šiuo sunkiu laiku, o savo sprendimą pakeitė ir HBSE.

„Išklausius mūsų darbuotojų ir žaidėjų tapo aišku, kad tai buvo blogas sprendimas“, – sakė HBSE įkūrėjas Joshas Harrisas. „Mes jį pakeitėme, todėl mokėsime darbuotojams visą atlyginimą. Tai yra nepaprastas laikas mūsų pasaulyje, o įprasti verslo sprendimai nėra tai, ko dabar reikia. Mūsų darbuotojų ir gerbėjų atsiprašau, kad suklydau“.

HBSE taip pat planavo sumažinti darbo savaitę iki keturių dienų ir tai nebūtų paveikę jokios darbuotojų sveikatos apsaugos.

Tuo tarpu „76ers“ žvaigždė Joelis Embiidas paaukojo 500 tūkst. JAV dolerių „76ers“ darbuotojams ir dar 500 tūkst. medikams.

Įvairiuose šaltiniuose nurodoma, kad J.Harriso turto grynoji vertė yra 3,7 milijardo JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų