Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Ryškiausia Airijos sporto žvaigždė Conoras McGregoras nusprendė kreiptis į aukščiausio rango politikus, ragindamas juos kuo greičiau uždaryti šalį dėl koronaviruso grėsmės.

„Noriu kreiptis į savo šalį. Į visus Airijos žmones, į prezidentą ir kitus vadovus. Labai Jus gerbiu ir norėjau pasidalinti su Jumis savo mintimis. Kol mes svarstome apie šalies uždarymą, laikas tiksi. Nešvaistykime laiko kalboms ir priimkime teisingą sprendimą. Žinau, kas yra gera kova ir galiu ją atpažinti. Dabar ji prieš mus ir jai reikia mūsų visų. Mes visi kartu esame kairiajame ringo kampe ir laukiame gongo. Sujunkime savo jėgas ir kartu trenkime per gongą. Visiškas valstybės uždarymas turi prasidėti jau dabar. Tai turime padaryti kartu ir vieningai“, - sakė C.McGregoras.

Airijoje koronaviruso atvejų skaičius jau viršijo 1000, bet čia į situaciją žiūrima atsainiau nei Lietuvoje, tad C.McGregoras ragina nedelsti.

„Privalome uždaryti oro uostus ir ne pirmo būtinumo verslo įmones. Turime uždrausti visas nebūtinas keliones. Kreipiuosi į visus valdžios žmones, mūsų likimas dabar jūsų rankose. Meldžiuosi, kad mano pasiūlymas taptų realybe. Turime reaguoti ir mokytis iš tų šalių, kurios yra stipriai paveiktos šio viruso. Mes turime imtis veiksmų jau dabar, kol dar nėra per vėlu, nes visi matome, kas mūsų laukia. Jei nereaguosime dabar, vėliau turėsime tuos pačius rezultatus, kaip labiausiai kenčiančios šalys. Tik taip galime sumažinti spaudimą sveikatos priežiūros sistemai ir identifikuoti visus atvejus. Priemonės yra žiaurios, bet būtinos. Tai suveikė Kinijoje ir Honkonge. Mes žinome sėkmės formulę ir turime laiko ja pasinaudoti, bet reikia veikti skubiai. Pirmyn, Airija! Pirmyn, pasauli! Kartu mes stiprūs. Tegul Dievas palaimina mus visus“, - užbaigė UFC žvaigždė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS