Brazdeikis | Organizatorių nuotr.

Brazdeikis | Organizatorių nuotr.

Niujorko „Knicks“ komanda yra patenkinta Igno Brazdeikio progresu ir planavo puolėjui suteikti daugiau šansų NBA lygoje.

„Knicks“ klubas Rytuose užima 12-ąją vietą ir jeigu balandžio mėnesio situacija komandos nebūtų pagerėjusi, I.Brazdeikis būtų gavęs daugiau žaidimo minučių NBA.

„Toks buvo planas. Prisijungti prie komandos ir suteikti galimybę. „Knicks“ yra patenkinta jo tobulėjimu. Jis išlaikė pozityvų mentalitetą, sunkiai dirbo ir laukė galimybės“, - sakė „Knicks“ klubo šaltinis.

Tačiau dėl COVID-19 viruso NBA sezonas yra sustabdytas ir ši galimybė dabar dingo.

Lietuvos pilietybės norintis krepšininkas šiuo metu yra Toronte, kur treniruojasi privačioje salėje. Jis dar nežino, ar jo pirmasis sezonas taip ir baigsis su devyniomis sužaistomis rungtynėmis, kur aikštėje buvo tik per nereikšmingas minutes.

Jis vidutiniškai per šešias minutes pelnydavo 1,9 taško, krepšį atakavo 27 proc. taiklumu, iš jų 1 tritaškis iš 9.

G lygoje jis buvo daug ryškesnis, kur per 21 mačą rinkdavo po 21 tašką, krepšį atakuodavo 49,9 proc. taiklumu.

„Jis yra iš Lietuvos, kurio žaidimas nukreiptas į puolimą, o po to į komandinę gynybą“, - sakė vienas Europos skautas.

Toronte įsikūręs ir kelioms NBA komandoms skautu dirbantis Joe Raso tiki, kad I.Brazdeikis NBA gali būti stabiliu žaidėjo puolime.

„Dauguma jį mato geriausiu atveju atsarginiu žaidėju. Tačiau aš tikiu, kad jis gali būti tikrai krepšininku puolime. Dabar jo darbas yra parodyti save NBA bosams. Jis yra universalus, fiziškai stiprus taškų pelnytojas. Jis yra protingas žaidėjas, kuriam gali leisti imti iniciatyvos puolime.

Dabar jam reikia įrodyti, kad gali gintis keliose pozicijose. Jis myli krepšinį. Tikiuosi, kad „Knicks“ jį pasiliks“, - sakė specialistas.

I.Brazdeikis praėjusią vasarą su komanda sudarė trejų metų trukmės kontraktą, kuriame yra numatyta galimybė „Knicks“ klubui sutartį po dviejų sezonų nutraukti.

Kitame sezone jis turėtų uždirbti 1,5 mln. JAV dolerių. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų