Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

35-ų Portugalijos futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo vasarą, greičiausiai, ieškos paskutinės savo karjeros stotelės. „Juventus“, kurio marškinėlius dabar vilki puolėjas, greičiausiai pasiduos dėl finansinės krizės, tačiau eilėje laukia jau du galingi klubai.

C.Ronaldo nenori prarasti trečdalio savo pinigų – madaug tiek jis gali netekti dėl ekonominės krizės ne tik Italijoje, bet ir visame pasaulyje. Iki šiol „Juventus“ teigė norinti išsaugoti ne tik daug įvarčių mušantį, bet ir padedantį uždirbti žaidėją. Situacija keičiasi. Daugelis Italijos klubų, tarp jų ir „Juventus“, privalės susiveržti diržus, o Ispanijos spauda jau pareiškė, kad C.Ronaldo sąlygas mielai priimtų PSG klubas. Pasak šaltinių Prancūzijos klubas yra pasirengęs puolėjui mokėti ne mažiau negu 31 mln. eurų, nepaisant finansinės krizės ir pandemijos.

PSG tikslas čia aiškus – pardavusi brazilą Neymarą ir įsigiję C.Ronaldo klubo vadovybė galėtų skelbti, kad yra pasirengę užkariauti pasaulį. Atrodo, viskas paprasta, tačiau, ar Kyliano Mbappe ir C.Ronaldo duetas sugebėtų tai padaryti?

C.Ronaldo agento Jorge Mendeso manymu, tai idealus variantas.

Bet nepamirškime ir antrojo klubo, betrypčiojančio prie C.Ronaldo durų. Ispanijos spauda drąsiai įvardija „Manchester United“, kuris, pasak šaltinių, gali žvaigždei pasiūlyti paskutinį – 3 metų kontraktą. Bet nepamiškime, kad „Man Utd“ privalo įgyvendinti vieną sąlygą – užsitikrinti vietą Čempionų lygoje. „Premier“ lygoje klubas užima penktą poziciją, tačiau „Manchester City“ – diskvalifikuotas iš Europos turnyrų. Tai atveria Čempionų lygos duris „raudoniesiems“.

„Juventus“? Leidinys „Diaro Gol“ skaičiuoja, kad Italijos klubai po krizės negalės sau leisti stulbinančių sutarčių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų