Timo Werneris | Scanpix nuotr.

Timo Werneris | Scanpix nuotr.

„Leipzig“ gretose sužibėjusiam puolėjui Timo Werneriui dėl koronaviruso sukeltos krizės gali netekti persikelti į didesnį klubą.

Vokietis greitai užsirekomendavo kaip patikimas puolėjas, o taip patraukė ne vieno didelio Europos klubo dėmesį. Manoma, kad juo aktyviai domisi ir „Liverpool“.

Visgi „Leipzig“ klubo sporto direktorius Markusas Krosche teigia, kad net ir pasibaigus koronaviruso protrūkiui T.Werneriui bus sunku kur nors išvykti.

„Akivaizdu, kad Timo patraukė kitų klubų dėmesį savo puikiais pasirodymais ir įvarčiais. Tačiau Anglija turi tokių pat problemų, kaip ir mes. Krizė paveikia ne vieną lygą, ji turi visuotinį poveikį. Negalime pasakyti, ar viskas bus taip pat po šešių mėnesių.

Viskas yra įmanoma, jis gali likti mūsų klube. Nežinome, kaip keisis žaidėjų rinka. Dabar ateitis yra paskendusi rūke. Nežinome, kokie bus mūsų pačių resursai, kokius pajėgumus turės kiti klubai“, – teigia M.Krosche.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.