„Dzūkija“
III kėlinys, 5 min.
39
:
56
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Vilniaus logo | Organizatorių nuotr.

Vilniaus logo | Organizatorių nuotr.

Kol pasaulis išgyvena krizę, o ekonomika stoja, dažnas subjektas yra priverstas mažinti savo biudžetą. Ne išimtis ir Lietuvos miestų savivaldybės. Nors apie tai kol kas niekas viešai nekalba, galime neabejoti, kad artimiausiu metu išgirsime apie rėmimo pataisas viename ar kitame sektoriuje.

Lietuvoje taip jau įprasta, kad susitraukus biudžetui, visų pirma, kenčia sporto subjektai. Šiuo metu, kai sporto renginiai nevyksta, toks scenarijus yra dar labiau įmanomas. Tiesa, ne Vilniaus savivaldybės išlaikomiems klubams. Atrodo, kad finansavimo sumažinimas pastariesiems negresia, o sostinė numatytus įsipareigojimus pasiruošusi įgyvendinti šimtu procentų.

„Finansavimas profesionaliems sporto klubams yra ilgalaikis, skirtas klubus remti trejus metus. Vilniaus miesto savivaldybė laikysis sutartyse numatytų įsipareigojimų ir visus klubus pagal šią rėmimo programą rems nenutrūkstamai“, - portalui sportas.lt sakė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos projektų vadovas Rokas Germanavičius.

Tik priminsime, kad nuo 2019 – ųjų lapkričio mėnesio R.Germanavičius patenka į Vilniaus „Žalgirio“ valdybą. Tais pačiais 2019 – aisiais savivaldybė nusprendė, kad „Žalgiriui“ iš biudžeto turėtų būti sumokami 850 tūkstančių eurų.

Dar didesnė pyrago dalis už Lietuvos futbolo vicečempionams skiriamą sumą atitenka Lietuvos krepšinio lygos antrosios vietos laimėtojui Vilniaus „Rytui“ (1,2 milijono eurų). Moterų sostinės krepšinio klubas „Kibirkštis“ buvo pamaloninta 200500 eurų sumu, Vilniaus rankinio klubas „Šviesa“ – 98000 eurų, kitų remiamų klubų suma neviršija 50000 eurų.

Už pirmąjį šių metų ketvirtį sostinės klubai iš savivaldybės įmokas jau yra gavę.  

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų