Lewisas Hamiltonas | Scanpix nuotr.

Lewisas Hamiltonas | Scanpix nuotr.

 „Formulės 1“ žvaigždė britas Lewisas Hamiltonas priverstas leisti laiką saviizoliacijoje. Nerimaujama, kad britas galėjo užsikrėsti koronavirusu po vieno iš renginių Londone (Didžioji Britanija).

Teigiama, kad L.Hamiltonas minėtame renginyje bendravo su aktoriumi Idrisu Elba ir su Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau žmona Sophie Trudeau. Tiek I.Elba, tiek S.Trudeau yra užsikrėtę koronavirusu.

„Buvo pasirodę spekuliacijų dėl mano sveikatos po to, kai dalyvavau renginyje, kuriame buvo du koronavirusu užsikrėtę asmenys. Norėjau pranešti, kad jaučiuosi gerai, treniruojuosi du kartus per dieną. Nejaučiu jokių koronaviruso simptomų, o nuo minėto renginio jau praėjo 17 dienų. Toliau palaikau ryšį su Idrisu ir džiaugiuosi, kad jis sveiksta. Kalbėjau su gydytoju ir ne kartą klausiau, ar vertėtų man atlikti koronaviruso testą. Tiesa ta, kad yra žmonių, kuriems tas testas dabar reikalingesnis. Aš šioje situacijoje galėjau imtis tik saviizoliacijos. Ją pradėjau nuo tada, kai buvo atšaukti bandymai Australijoje ir jau savaitę gyvenu atskirai nuo kitų“, - pasakojo L.Hamiltonas.

„Formulės 1“ sezonas dėl koronaviruso pandemijos prasidės ne anksčiau nei birželio mėnesį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.