Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas siekia aplenkti klubo taisykles derybose dėl naujo kontrakto ir išsireikalauti ilgesnę sutartį nei dabar gali.

Ilgametis „Real“ futbolininkas turi iki 2021 metų vasaros galiojančią sutartį ir jau anksčiau pripažino, kad šiuo metu neskuba susiderėti dėl naujo kontrakto, nors derybos dėl jo vyksta.

Ispanijos žiniasklaida teigia, kad šiuo metu šios derybos yra įstrigusios ir nejuda iš vietos, nes žaidėjas ir klubas nesusitaria dėl kontrakto trukmės.

„Real“ turi nerašytą taisyklę, kad su vyresniais nei 30-ies metų žaidėjais pasirašo ne ilgesnes nei vienerių metų sutartis, kurias peržiūri po kiekvieno sezono. Tokios taisyklės laikosi ir kai kurie kiti klubai, pavyzdžiui Londono „Chelsea“ Anglijoje.

Spėjama, kad dėl tokios priežasties Madrido klubą anksčiau paliko gynėjas Pepe, kuris negavo jokių garantijų dėl savo ateities. Dabar su tokia problema susiduria ir „Real“ kapitonas S.Ramosas, kuriam kovo pabaigoje sukaks 34-eri.

Tačiau „Marca“ rašo, kad S.Ramosas tikisi aplenkti klubo taisykles ir susiderėti dėl ilgesnio nei vienerių metų kontrakto. Visgi neatmetama ir tokia galimybės, kad jis tiesiog pasirašys sutartį, kuri galios iki 2022 metų vasaros.

„Suprantu, kad sulaukus tam tikro amžiaus klubas nori pasirašyti tik vienerių metų sutartis“, – prieš maždaug mėnesį sakė S.Ramosas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton