Anthony Joshua | „Stop“ kadras

Anthony Joshua | „Stop“ kadras

 Profesionalų bokso pasaulyje koronavirusas jau pridarė daug problemų. Birželio 20-ą dieną planuota Anthony Joshua ir Kubrato Pulevo kova buvo atšaukta. Kol kas tikimasi ją surengti liepos pabaigoje, bet vis dar neaišku, kokia situacija tuo metu bus pasaulyje.

A.Joshua agentas Eddie Hearnas netgi pareiškė, kad jei koronavirusas neaprims vasarą ir kova su K.Pulevu niekaip neįvyks, tuomet jie dėmesį gali nukreipti į kovą su Tysonu Fury.

„Pradedu galvoti apie tai, ar Joshua kova su Fury neturėtų tapti mūsų pagrindiniu prioritetu, ypač jei kova su Pulevu negalės įvykti vasarą. Dabar visų kortos taip susimaišė, kad gali nutikti bet kas. Žinau, kad viskas įmanoma, nors girdėjau, kad Wilderis niekur nesiruošia trauktis ir pagal kontraktą reikalauja kovos su Fury. Nežinau, ar jie galės kovoti liepą, ar pasinaudos „force majeure“ sąlyga ir kovos spalį. Mes planavome su Pulevu kovoti birželio 20 d. Dabar svarstome apie liepos 25 d., bet kol kas visa tai tik spekuliacijos. Tiek mūsų šalis, tiek visas pasaulis kovoja su koronaviruso pandemija, todėl labai sunku dėlioti planus“, - sakė E.Hearnas.

Agentas pridėjo, kad teks keisti ir daugelio kitų svarbių kovų datas: „Gegužės kovos dar neatšauktos, bet turime paruošę atsarginius planus. Dillianą Whyte‘ą galime perkelti į birželio vidurį, Chisoros ir Usyko kovą į birželio pabaigą arba liepos pradžią, o Joshua su Pulevu – į liepos 25 d. Tuomet „Tottenham Hotspur“ stadionas turėtų būti laisvas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

a
2020-03-23 11:32:29
negali tas Joshua myzniu myznius yra
Atsakyti
Asd
2020-03-21 11:32:19
Ne negali
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton