Luka Jovičius | Scanpix nuotr.

Luka Jovičius | Scanpix nuotr.

 Serbijos prezidentas Aleksandaras Vučičius sukritikavo Madrido „Real“ puolėją Luką Jovičių ir „Ascoli Calcio“ saugą Nikolą Ninkovičių už karantino taisyklių pažeidimą. Prezidentas teigė, kad abu žaidėjai dabar yra izoliuoti ir bus areštuoti, jei pabandys ištrūkti.

„Šiaip jie yra geri vaikinai, aš juos netgi suprantu. Turime daug žmonių, kurie turėtų būti kur kas atsakingesni karantino metu“, – sakė A.Vučičius.

L.Jovičius netrukus paaiškino savo elgesį: „Situacija pasaulyje ir mūsų šalyje yra labai sudėtinga, todėl nusprendžiau grįžti namo ir pasirūpinti saviškiais. Visų pirma, man labai apmaudu, jog naujienos apie mane tapo pagrindine tema žiniasklaidoje. Reikėtų rašyti apie tikruosius herojus – medikus. Dar būdamas Ispanijoje buvau tirtas dėl koronaviruso ir mėginys buvo neigiamas. Sutariau su klubo vadovais, kad galėsiu išvykti į Serbiją ir būti arčiau šeimos. Kai lėktuvas nusileido, Serbijoje irgi buvau tirtas dėl koronaviruso, o mėginys vėl buvo neigiamas. Apmaudu, kad kai kurie žmonės elgėsi neprofesionaliai ir nedavė man tinkamų instrukcijų, kaip elgtis izoliacijos metu. Ispanijoje aš galėdavau nueiti į vaistinę ar maisto prekių parduotuvę, o čia, pasirodo, man tai draudžiama. Atsiprašau žmonių, jei jiems kaip nors pakenkiau. Tikiuosi, kad visi kartu įveiksime šią krizę. Išlikime bendruomeniški ir remkime Serbiją.“

Priminsime, kad Serbijoje yra įvestas 28 dienų karantinas žmonėms, kurie grįžo iš užsienio. 22-ų L.Jovičius buvo karantinuotas, kuomet „Real“ krepšininkui buvo diagnozuotas koronavirusas. Tuomet futbolininkas grįžo į Serbiją, kur dar kartą pažeidė karantino taisykles.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton