Dovydas Neverauskas | Youtube.com nuotr.

Dovydas Neverauskas | Youtube.com nuotr.

 Geriausias visų laikų beisbolininkas Dovydas Neverauskas dar 2009 m. pasirašė kontraktą su „Pirates“, o šiemet pasitiko jau 11-ą sezoną šioje organizacijoje. Visgi, 2020 m. lietuviui yra išskirtiniai. Pagal kontraktą su „Pirates“ lietuvis nebegali būti taip paprastai perkeltas į komandos dublerių gretas. Prieš tai teisę įsigyti lietuvį turėtų bet kuri kita MLB komanda.

Dėl koronaviruso grėsmės MLB ikisezoninės rungtynės nebebus pratęstos, o sezono pradžia nukeliama į vis vėlesnį laiką. Prieš prasidedant sezonui „Pirates“ dar turės patvirtinti savo sudėtį, į kurią pretenduoja ir D.Neverauskas.

Lietuvis ikisezoninėse rungtynėse džiugino puikiu žaidimu. Per beveik 6 kėlinukus jis praleido tik 2 taškus, 5 kartus leido varžovams užimti bazes, net 7 kartus savo metimais eliminavo oponentus, nepraleido nė vieno „home run“ smūgio, o jo ERA rodiklis buvo labai solidus – 3,18. D.Neverauskui tai buvo geriausias MLB ikisezoninių rungtynių ciklas karjeroje, jei neskaičiuosime 2016 m., kai jis sužaidė tik vieną nepilną kėlinuką ir nepraleido taškų.

Manyta, kad D.Neverauskui duris į pagrindinę sudėtį atvers kito metiko Clay Holmeso trauma. Jis dėl pėdos traumos negalės žaisti apie pusantro mėnesio, bet panašu, kad MLB sezonas per tiek laiko net nebus pradėtas, tad C.Holmesas veikiausiai spės atsigauti.

Galima teigti, kad D.Neverauskas per ikisezonines rungtynes padarė viską, kad išsikovotų vietą pagrindinėje komandos sudėtyje, o „Pirates“ vadovų dabar laukia tikras galvos skausmas. Jiems reikia nuspręsti, ar suteikti D.Neverauskui dar vieną šansą, mat jo statistika MLB reguliariojo sezono rungtynėse nuo 2017 m. kasmet vis prastėdavo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.