Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Vokietijoje pasigirdus būgštavimams, kad dėl koronaviruso kylančios krizės gali ne tik bankrutuoti klubai, bet ir nustoti egzistuoti „Bundesliga“, šio čempionato žaidėjai solidarizavosi.

Vieni pirmųjų į šią situaciją sureagavo Monchengladbacho „Borussia“ žaidėjai, kurie nusprendė atsisakyti dalies savo atlyginimų ir taip prisidėti prie finansinės klubo gerovės.

Šiuo metu „Bundesliga“ laikinai sustabdyta iki balandžio mėnesio pradžios, tačiau beveik neabejojama, kad čempionatas nebus pratęstas bent iki balandžio mėnesio pabaigos.

Šiuo laikotarpiu futbolo klubai patiria nuostolių dėl sumažėjusios reklamos, negaunamų pajamų už bilietų pardavimus.

Neseniai Vokietijos lygos vadovas Christianas Seifertas perspėjo, kad tokia situacija gali labai blogai baigtis tiek Vokietijos klubams, tiek ir „Bundesligai“.

Į tai reaguodami „Borussia“ futbolininkai atsisakė savo atlyginimų, prie jų taip pat prisijungė ir šios komandos treneriai bei aukšto rango darbuotojai.

„Turime suprasti, kad tik „Bundesligos“ pratęsimas, tiesa – be žiūrovų, leis Vokietijos klubams išgyventi ekonomiškai“, – teigia „Borussia“ sporto direktorius Maxas Eberlas.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.