Futbolas | „Stop“ kadras

Futbolas | „Stop“ kadras

Nors visame dėl koronaviruso pandemijos sustojo visi sporto renginiai, tačiau Baltarusija turi savitą supratimą apie saugumą ir nusprendė ketvirtadienį paskelbti naujo Baltarusijos futbolo sezono pradžią.

Negana to, jie į rungtynes įsileidžia ir žiūrovus.

Baltarusijos futbolo federacijos vadovas Vladimiras Bazanovas teigė, kad šalyje yra labai mažai koronaviruso atvejų, todėl nėra priežastis atidėti sezono pradžios.

„Pas mus nėra kritinė situacija, todėl nusprendėme nenukelti čempionato“, – sakė V.Bazanovas. „Europoje daug rungtynių vyko be žiūrovų, tačiau fanai renkasi aplink stadioną ir nėra prasmės jiems uždrausti eiti į vidų“.

Pranešama, kad vienose iš čempionato atidarymo rungtynių lankėsi beveik 1500 sirgalių.

Baltarusijoje taip pat tęsiasi ir Prezidento taurės ledo ritulio turnyras, kuriame „Neman“ su vartininkų treneriu Arūnu Aleinikovu kovoja prieš „Šachat“ komandą. Dar vakar „Neman“ ekipa 4:3 nugalėjo „Šachtar“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą 2-2, o kitos rungtynės jų laukia jau penktadienį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.