Lionelis Messi | Instagram.com nuotr

Lionelis Messi | Instagram.com nuotr

 „Barcelonos“ klubo žvaigždė argentinietis Lionelis Messi kaip ir daugelis sporto atstovų dėl koronaviruso pandemijos laiką leidžia namie ir laukia naujienų dėl šio sezono pratęsimo.

Dar visai neseniai L.Messi kreipėsi į sirgalius ir linkėjo visiems stiprybės.

„Tai yra sunkios dienos visiems mums, – rašė futbolininkas. – Gyvename, pergyvendami dėl to, kas vyksta, bandome save įsivaizduoti stipriai nukentėjusių žmonių vietoje. Dalį žmonių virusas palietė asmeniškai, kiti dirbą darbą ir kovoja su viruso pasekmėmis gydymo įstaigose. Noriu visiems palinkėti stiprybės“.

Pasak L.Messi, sveikata visada turi būti svarbiausia. „O dabar yra išskirtinis momentas. Privalote laikytis visų nurodymų. Tik taip mes galime efektyviai kovoti su šia problema. Dabar reikia būti atsakingais ir pasilikti namuose. Be to, šis laikas yra puiki proga daugiau laiko praleisti su artimiausiais žmonėmis, su kuriais ne visada spėjame pabūti. Apkabinu visus. Tikiuosi, kad sugebėsime viską pagerinti kuo greičiau“.

Dabar L.Messi pasidalino nuotrauka, kurioje jis įsiamžino su vaikais, o joje matyti, kad futbolininkas pakeitė ir savo stilių bei nusiskuto nuolat jo smakrą puošiusią barzdą.

 

Lionelis Messi | Organizatorių nuotr.

Lionelis Messi | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų