Janas Vertonghenas | Scanpix nuotr.

Janas Vertonghenas | Scanpix nuotr.

 „Tottenham Hotspur“ klubo gynėjas Janas Vertonghenas atskleidė, kad praėjusią savaitę jo šeima buvo užpulta keturių ginkluotų plėšikų.

J.Vertonghenas praėjusią savaitę vyko į Vokietiją, kur „Tottenham Hotspur“ žaidė UEFA Čempionų lygos rungtynes su „RB Leipzig“. Namuose be vyro likusi žmona su vaikais buvo užpulta keturių vyriškių, ginkluotų peiliais.

„Mes stengiamės padėti Janui ir jo šeimai išgyventi šį sudėtingą laikotarpį. Norime paraginti visus, turinčius informacijos apie užpuolimą, suteikti informacijos policijai. Yra žinoma, kad nusikaltimą vykdė keturi kaukėti užpuolikai, kurie buvo ginkluoti peiliais. Jie panaudojo jėgą ir įsiveržė į privačią teritoriją. Buvo pavogta nemažai daiktų, laimei, Jano šeimos nariai nebuvo sužeisti. Įtariamieji su vogtais daiktais pabėgo, kai išgirdo atvažiuojančius policijos pareigūnus. Kol kas niekas nėra areštuotas“, - skelbiama klubo pranešime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.