Joachimas Lowas | Scanpix nuotr.

Joachimas Lowas | Scanpix nuotr.

Vokietijos rinktinės strategas Joachimas Lowas prabilo apie koronaviruso sukeltą situaciją pasaulyje ir pripažino, kad visa žmonija kenčia nuo visuotinio perdegimo.

Dėl sparčiai išplitusio koronaviruso susirgo pora šimtų tūkstančių žmonių. Valstybės ne tik uždaro sienas ir įveda karantiną, bet ir nutraukia ar pristabdo futbolo čempionatus.

Tokia situacija nė iš tolo nepatenkintas J.Lowas pripažįsta, kad šiuo metu svarbiausia artimieji ir jų sveikata.

„Paskutinėmis dienomis esu labai užsiėmęs ir daug galvoju. Pasaulis patyrė visuotinį perdegimą. Ne tik individualūs žmonės, bet visi.

Manau, kad pasaulis yra užsispyręs ir jis priešinasi žmonėms. Kažkodėl žmonės vis dar galvoja, kad viską žino ir viską gali.

Tas greitis, kurį nustatėme per pastaruosius kelerius metus, negali dar labiau didėti. Jėga, godumas ir pelnas, netgi geresni rezultatai ir rekordai yra per daug pabrėžiami. Aplinkosaugos problemos ar netgi gaisrai Australijoje mūsų per daug nepalietė. Ligos, Ebola Afrikoje liko tik kažkur praeityje.

Dabar patyrėme tai, kas paveikė absoliučiai kiekvieną žmogų. Dabar pagaliau suprantame, kad turime koncentruotis į svarbius dalykus“, – teigia J.Lowas.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.