Oleksandras Usykas, Aleksandras Povetkinas, Tysonas Fury, Anthony Joshua, Dillianas Whyte'as, Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Oleksandras Usykas, Aleksandras Povetkinas, Tysonas Fury, Anthony Joshua, Dillianas Whyte'as, Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Buvęs pasaulio bokso čempionas Davidas Haye'as įvardijo geriausius pasaulio sunkiasvorius boksininkus. Įdomiausia yra tai, kad jis į TOP-5 sąrašą netraukė savo prižiūrimo Derecko Chisoros.

Planuojama, kad gegužės 23 dieną D.Chisora susikaus su ukrainiečiu Oleksandru Usyku.

„D.Chisora kol kas dar nepatenka į stipriausiųjų penketuką. Pirmiausia, jam reikia įveikti O.Usyką, – sakė D.Haye'as „Sky Sports“. – Žinau, kad jis turėtų būti tarp stipriausių, tačiau kiti to dar nežino. Tai yra mano, kaip jo vadybininko, nuomonė. Jei jis įveiks O.Usyką, pateks į geriausiųjų penketą ir turės galimybę susikauti su Anthony Joshua“.

Pasak D.Haye'aus, penktas stipriausiųjų sąraše dabar yra O.Usykas. „Todėl, kad jis buvo absoliučiai geriausias žemesnėje svorio kategorijoje. Tapęs čempionu ten ir pakilęs svorio kategorijoje tu automatiškai pateki į TOP-5. Todėl aš puikiai suprantu, kodėl WBO jį įvardijo kaip pretendentą į titulą“, – aiškino vadybininkas.

„Ketvirtas numeris? – tęsė buvęs čempionas. – Dillianas Whyte'as ir Aleksandras Povetkinas čia turėtų išsiaiškinti santykius. Gegužės 2 dieną viskas turėtų paaiškėti. Manau, kad D.Whyte'as laimės nokautu. Tai bus labai paranki kova jam“.

Trečiasis numeris, pasak D.Haye'o, yra Deontay Wilderis. „Gali būti, kad tai yra daugiausia, ką jis gali pasiekti. Galbūt, klystu. Gali būti, kad jo kova su Tysonu Fury tebus kažkas panašaus į pirmą kovą tarp A.Joshua ir Andy Ruizo. Jeigu taip, „nurašinėti“ dar jo negalime. Juk jis yra įveikęs gerus boksininkus, tarkime, Luis Ortizą“.

Antrą poziciją vadybininko sąraše užėmė A.Joshua. „Jis labai arti pirmosios vietos. Kodėl antras? Nes savo sąskaitoje turi pralaimėjimą. Tai yra vienintelė priežastis, – sakė D.Haye'as. – Pirmasis? Žinoma, Tysonas Fury“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nerius Bubulas
2020-03-20 09:17:52
O povetkina pa*urytu bet kuris is ju stacia
Atsakyti
Nerius Bubulas
2020-03-20 09:17:07
Deb*lai jus uzmustu usika wilderis ar joshua
Atsakyti
silute
2020-03-19 15:25:26
Idomus nepriklausomo Eksperto pasakymas,-,Dillianas Whyte'as ir Aleksandras Povetkinas čia turėtų išsiaiškinti santykius. Gegužės 2 dieną viskas turėtų paaiškėti. Manau, kad D.Whyte'as laimės nokautu. Tai bus labai paranki kova jam... Matosi kad jis nepriklausomas ir kad ne Amerikietis....Sekmes Povetkinui.
Atsakyti
Nu
2020-03-19 15:42:30
Povetkinas nekaip atrode paskutinej kovoj...senas jau..bet,aisku uz sava baksiora!! Bokso pramouteriu virtuve senai aiski,kaip ir tai,kad db kieciausi 3...tyson turetu issiaiskint su josua,o usikui turetu del sou paduot valderi ant mesos..Usikas ilgai nezaistu..butu kaip belju...o tada galetu megint iskovot visus dirzus
Tu nu
2020-03-19 16:09:23
Mėsgali tu krv.Nieko neišmanai tai patylek.Man tave pastatytu pries akis subaladočiau iki mirties be pirštiniu.Motina palaidot neturėtu už ką
Nerius Bubulas
2020-03-20 09:14:38
Uzmus ta povetkina kaip obuoli
Reikia
2020-03-19 12:31:40
Usikui db duot ne chisora,xujnia jis,o valderi..o tysona su joshua.po valderio iskart dirzus pasimtu Usikas
Atsakyti
:D
2020-03-19 14:43:39
Vien,kad patinka usykas nereikia iškart jam byb*o čiulp.Negalvok,kad čia jau viskas taip paprasta...Bomžara tu.

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton