Floydas Mayweatheris ir Rogeris Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Rogeris Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

43-ejų metų JAV bokso legenda Floydas Mayweatheris ir toliau išgyvena sunkų laikotarpį. Praėjusią savaitę staigi mirtis ištiko buvusią jo širdies draugę ir trijų vaikų motiną Josie Harris, o antradienį paskelbta, kad Anapilin iškeliavo 58-erių metų Rogeris Mayweatheris. Floydo dėdė pats buvo aukščiausio lygio boksininkas ir vienas geriausių trenerių.

R.Mayweatheris treniravo savo sūnėną nuo 2000 m. iki 2012 m. Būtent tuo metu F.Mayweatheris iškilo į bokso viršūnę ir ne kartą dėkojo dėdei už viską, ką šis dėl jo padarė.

Mirties priežastis neatskleidžiama, bet žinoma, kad R.Mayweatherio sveikata pastaraisiais metais prastėjo. Pats F.Mayweatheris aiškino, kad dėdė jaučia pasekmes po ilgų metų bokso ringe. 2016 m. R.Mayweatheris keletą dienų buvo dingęs be žinios. Laimei, tuomet jį pavyko surasti.

„Mano dėdė praranda atmintį. Jis dar tik šeštajame gyvenimo dešimtmetyje, bet kartais atrodo, kad jau būtų perkopęs 80 metų. Boksas jam labai stipriai pakenkė. Aš labai myliu savo dėdę ir man skaudu matyti jį tokį. Jis manęs net nebeatpažįsta“, - sakė F.Mayweatheris.

„Juodąja mamba“ vadintas R.Mayweatheris profesionalų bokso ringe laimėjo 59 kovas (35 nokautais) ir patyrė 13 pralaimėjimų. Jis tapo WBA antrojo puslengvio svorio ir WBC pirmojo pusvidutinio svorio kategorijų pasaulio čempionu. R.Mayweatheris taip pat laimėjo IBO pirmojo ir antrojo pusvidutinio svorio kategorijų pasaulio čempiono diržus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų