Abdulmanapas Nurmagomedovas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Abdulmanapas Nurmagomedovas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Jau kurį laiką koronavirusas paralyžavo sporto pasaulį ir nors UFC prezidentas Dana White‘as dėjo visas pastangas, kad nereikėtų nukelti kovo 21, kovo 28 ir balandžio 11 turėjusių vykti turnyrų, tačiau net ir jam teko pripažinti, kad to šiuo metu padaryti neįmanoma.

Svarbiausias UFC organizacijai yra balandžio 18-ą turintis įvykti „UFC 249“ turnyras Brukline, kurio pagrindinėje vakaro kovoje turi susikauti UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas.

D.White‘as dar vakar laiške UFC organizacijos darbuotojams užsiminė, kad dabar visas dėmesys bus nukreiptas į šį turnyrą, kurį gali tekti perkelti į kitą vietą.

C.Nurmagomedovo tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas įvardino dvi vietas, kurios galėtų priimti „UFC 249“ turnryą.

„Daugiausiai tikėtina, kad tai gali būti Dubajus. Pirma, dėl karščio lengviau kovoti su ligomis ir manau, kad Emyratai už UFC turnyrą sumokės greičiau ir lengviau. Abu Dabis taip pat gali būti viena iš galimybių, tačiau tam turi pritarti D.White‘as“, – kalbėjo A.Nurmagomedovas.

Abdulmanapas taip pat užsiminė ir apie Chabibo pasiruošimą.

„Jis jaučiasi puikiai, viskas vyksta pagal planą. Jis nebijo koronaviruso, nes mes visi esame mirtingi. Kalbant apie tuščias vietas arenose, manau, kad sirgaliai yra gerai, tačiau be jų turnyras būtų net geresnis“, – sakė A.Nurmagomedovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.