Ričardas Berankis | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Ričardas Berankis | BNS/Arno Strumilos nuotr.

 Koronavirusas gerokai sujaukė ir pajėgiausio Lietuvos tenisininko Ričardo Berankio (ATP-72) planus.

Kovo mėnesį lietuvis planavo sužaisti du prestižinius ATP 1000 serijos turnyrus Indian Velse (JAV) bei Majamyje (JAV) ir taip dar labiau priartėti prie Tokijo olimpiados. Indian Velso turnyras buvo atšauktas prieš pat startą, o vėliau ATP pranešė, kad 6 savaites apskritai nevyks nė vienas teniso turnyras.

Laimei, R.Berankis bent jau spėjo palikti JAV ir grįžti į Lietuvą, kol neįsigaliojo dar griežtesni draudimai kelionėms tarp šalių.

„Greičiau, nei buvo planuota, tenka palikti JAV ir grįžti namo. Apmaudu, kad pastarųjų dienų įvykiai apvertė aukštyn kojomis daugelio planus... Įvyko tai, ko pakeisti nebegalime. Blogiausia, kad nežinome kas laukia toliau. Noriu paprašyti visų, kurie mato šią žinutę, būkite pilietiški! Saugokite save ir aplinkinius. Sveikatos visiems“, - rašė R.Berankis.

Greičiau, nei buvo planuota tenka palikti JAV ir grįžti namo. Apmaudu, kad pastarųjų dienų įvykiai apvertė aukštyn...

Posted by Ricardas Berankis on Saturday, March 14, 2020

Įprastomis sąlygomis lietuvį nuo olimpiados būtų skyrę 150-200 ATP vienetų reitingo taškų, tačiau sustabdžius sezoną beveik 2 mėnesiams, reikalingas taškų skaičius gali sumažėti, jei atranka nebus prailginta, o olimpiada vyks pagal planą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų