Dorothea Wierer | Scanpix nuotr.

Dorothea Wierer | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį Suomijoje baigėsi pasaulio biatlono taurės sezonas. Jį vainikavo moterų 10 km persekiojimo lenktynės.

Pergale džiaugėsi prancūzė Julia Simon. Ji užsidirbo 2 baudos ratus ir finišavo per 30 min. 43.5 sek. Antra buvo šveicarė Selina Gasparin (+17.3 sek., 4 baudos ratai), o trečia – italė Lisa Vittozzi (+20.9, 4).

Didesnį susidomėjimą visiems kėlė kova dėl pasaulio taurės, į kurią pretendavo norvegė Tiril Ekchoff ir italė Dorothea Wierer. T.Eckhoff reikėjo panaikinti deficitą iki varžovės ir tam ji turėjo kur kas geresnę starto poziciją.

D.Wierer lenktynes pradėjo neblogai, bet trečiame šaudymo ruože užsidirbo 2 baudos ratus ir nukrito žemyn. T.Ekchoff buvo labai arti pasaulio taurės, tačiau paskutiniame šaudymo ruože suklydo net 3 kartus. Tai leido D.Wierer pavyti norvegę. Sportininkės finišavo šalia viena kitos, o tai leido italei išsaugoti pranašumą bendroje įskaitoje.

D.Wierer sezoną baigė su 793 tšk. ir antrus metus paeiliui iškovojo pasaulio taurę. T.Eckhoff atsiliko vos 7 tšk. (786). Trečią vietą užėmė vokietė Denise Herrmann (745), o vienintelė taškus rinkusi lietuvė Natalija Kočergina (7) buvo 89-a.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų