Turnyre dalyvauti turėję kovotojai | asmeninio archyvo nuotr.

Turnyre dalyvauti turėję kovotojai | asmeninio archyvo nuotr.

 Kovo 14 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje turėjęs vykti tarptautinis „KOK’84 World GP 2020 in Vilnius“ turnyras dėl koronaviruso grėsmės perkeliamas į gegužės 9 dieną. Turnyro organizatoriai, Lietuvos Bušido federacija, perspėja, kad bilietus įsigiję kovinio sporto gerbėjai neturėtų jaudintis – bilietai galios gegužės 9 dieną.

Kovotojams ši naujiena – labai prasta. Jie bent 1-2 mėnesius intensyviai ruošėsi būtent kovo 14 d. vakarui, metė svorį ir artėjo prie optimalios sportinės formos. Dabar visas jų pasiruošimas nuėjo perniek, o norint pasiruošti gegužės 9 d. turnyrui teks viską pradėti iš naujo.

Nieko nuostabaus, kad turnyre dalyvauti turėję kovotojai buvo labai nusivylę sprendimu, nors Lietuvos bušido federacija kito pasirinkimo iš esmės neturėjo.

„Eikit jūs visi *****“, - savo „instagram“ paskyroje parašė Arnoldas Misiūnas, sureagavęs į tai, kad vyriausybė uždraudė visus masinius renginius, kuriuose renkasi daugiau nei 100 žmonių. Į „KOK‘84“ turnyrą jau buvo parduota nemažai bilietų.

Arnoldo Misiūno komentaras | Instagram.com nuotr

Arnoldo Misiūno komentaras | Instagram.com nuotr

Tuo tarpu Henrikas Vikšraitis stengėsi išlikti pozityvus: „Šiomis dienomis mums buvo sunku ruoštis, teko ir griežtų dietų laikytis, ir daug ką riboti. Nors labai apmaudu dėl atkeltų varžybų, išliekam pozityvūs ir bent jau skaniai pavalgyti gavom!“

Šiomis dienomis mums buvo sunku ruoštis , teko ir griežtų dietų laikytis, ir daug ką riboti. Nors labai apmaudu del atkeltų varžybų, išliekam pozityvūs ir bent jau skaniai pavalgyti gavom!🤗😋

Posted by Henrikas Vikšraitis on Thursday, March 12, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų