Natalija Kočergina | Andrei Ivanov nuotr.

Natalija Kočergina | Andrei Ivanov nuotr.

 Suomijoje tęsiasi paskutinis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Penktadienį jame vyko moterų 7,5 km sprinto lenktynės.

Pergale džiaugėsi vokietė Denise Herrmann (20:00.5 min., 1 baudos ratas). Ji aplenkė tautietę Franziską Preuss (+20.1 sek., 1) ir norvegę Tiril Eckhoff (+32.3, 2), kuri tęsia kovą dėl pasaulio taurės.

Natalija Kočergina finišavo 74-a (+3:19.4, 3) tarp 95 sportininkių ir nepateko į persekiojimo lenktynės. Kita lietuvė Gabrielė Leščinskaitė nestartavo.

Pasaulio taurės sezono lyderė italė Dorothea Wierer finišavo vos 19-a (+1:19.1, 3) ir turės prastą starto poziciją persekiojimo lenktynėms. Ji su 781 tšk. vis dar lyderiauja bendroje įskaitoje, bet T.Eckhoff (755) turi visas galimybes ją aplenkti. Į trečią vietą pakilo D.Herrmann (720). N.Kočergina su 7 tšk. – 89-a.

Šeštadienį vyks tiek vyrų, tiek moterų persekiojimo lenktynės.

Taip pat paskelbta, kad atvirasis Europos jaunimo biatlono čempionatas Austrijoje po poilsio dienos nebus pratęstas. Likusios lenktynės atšauktos dėl koronaviruso grėsmės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų