Dano Pozniako bokso turnyras Sauliaus Čirbos nuotr.

Dano Pozniako bokso turnyras Sauliaus Čirbos nuotr.

 Pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo tarptautiniame jaunimo bokso turnyre liko lemiamos kovos dėl aukso. Penktadienį vyksiančiuose finaluose kovos du Lietuvos boksininkai. Iš viso medalius boksininkai išsidalins dešimtyje svorio kategorijų.

Antrus metus iš eilės į turnyro finalą pateko Europos jaunių čempionatų prizininkas Aleksandras Trofimčiukas. Pusfinalyje A. Trofimčiukas po atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė Indijos boksininką Sumitą. Finale Lietuvos jaunimo čempionas susikaus su ukrainiečiu Jurijumi Zacharjevu. Praėjusiais metais D. Pozniako turnyre A. Trofimčiukas iškovojo sidabro medalį.

Finale kovos ir Ernestas Sinkevičius. Svorio kategorijos iki 49 kg finale Lietuvos čempionas pirštines surems su ukrainiečiu Danylu Družaku.

Kitiems jauniesiems Lietuvos boksininkams nepavyko įveikti pusfinalio barjero. Pusfinalyje pralaimėjusiems lietuviams bus įteikti bronzos medaliai. Juos iškovojo devyni varžybų šeimininkai.

Svorio kategorijoje iki 60 kg pusfinalyje Armandas Bielskus taškais 1:4 pralaimėjo estui Matvejui Starikovui. Iki 64 kg čekas Erikas Suchy 5:0 nugalėjo Domą Valentinavičių. Svorio kategorijos iki 69 pusfinalyje Emilis Šileris jau pirmame raunde turėjo pripažinti ukrainiečio Jurijaus Zacharjevo pranašumą. Iki 91 kg pusfinalyje Irvydas Uksas taip pat pirmame raunde pralaimėjo ukrainiečiui Ašotui Kocharianui. Sunkiausioje virš 91 kg svorio kategorijoje Kajus Urbšas pirmam raunde pralaimėjo ukrainiečiui Andrijui Khaletskiui.

D. Pozniako turnyro finalai penktadienį vyks be žiūrovų. Finalai turėjo vykti didžiausioje sostinėje „Siemens“ arenoje. Tačiau dėl koronaviruso grėsmės ir Vyriausybės sprendimo laikinai uždrausti masinius renginius visoje šalyje, nuspręsta finalus rengti uždaroje salėje be žiūrovų.

Penktadienį 17.00 val. prasidėsiančių turnyro finalų transliaciją žiūrovai galės stebėti Lietuvos bokso federacijos „Facebooke“ paskyroje.

Jau 15 metus iš eilės vykstančiame D. Pozniako turnyre kovas pradėjo 64 boksininkai iš 9 valstybių. Koronaviruso grėsmė sumažino dalyvių skaičių, nes į Vilnių atsisakė atvykti Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano ir dar kelių šalių rinktinės.

Ddd
2020-03-13 20:32:25
Si kart jie ne ant tu papuole zmoniu ,mes turim kovas visas viska ko reik ir ikelsim i ten kur jie jokiu galimybiu netures jas istrinti,bus jiems geda dar ilgai del tokiu savo poelgiu ,jau ir uzsieni tas kovas ziuri daukas is zmoniu is treneriu ir net is kitu federaciju kurie tesiog isskestom rankom laukia Gabrieliaus tokio bokso talento . GEDA NE TIK ANT VISOS LIETUVOS PASIDARET BET IR ANT VISOS EUROPOS . NIEKAS JUSU NEGAZDINA ,NIEKAS JUSU NESMEIZIA BET TEISYBE VIENA KART TURI BUT UZTEKS ANT VAIKU ZAISTI PURVINUS ZAIDINUS.
Atsakyti
Boxxx
2020-03-13 19:55:54
Sutinku su šia nuomone.... GĖDA LIETUVOS BOKSUI !!! FEDEDERACIJOS dauguma supuvus, o teisėjų žaidimai išvis žiauru.....
Atsakyti
Ddd
2020-03-13 18:01:04
DAR BOBINA TEISEJA PAMIRSOM PRIDET PRIE SITU VISU VEIKEJU :))))) TIKUOSI ISVALYS SITAS S.I.U.K.S.L.E.S IS LIETUVOS BOKSO. O GABRIELIUI TIKRAI NEVERTA DALYVAUTI UZ TOKIA SALI KURI JO TAIP NEGERBE.
Atsakyti
Ddd
2020-03-13 17:57:50
DEKUI RIMAI KAD PATAISIAI MANE SKUBEJAU RASYT DAUG KLAIDU BET MANAU VISI VISKA SUPRAS ,IR PAVARDES SUMAISIAUS KIBAS yra urbonaviciaus treneris ne tevas bet koks skirtumas visi jie venodi .
Atsakyti
Rimas
2020-03-13 17:51:21
Lietuvos bokso teisejai mano sunu Gabrieliu Savicka spejo apiplesti du kartus per viena menesi. Lietuvos cempionate ir Pozniako turnyre. Vien del to , kad prastumti bokso teisejo Mindaugo Urbonavičiaus sunu Simą Urbonavičių i,Juliaus Kibo auklėtinį į čempionus .Na jeigu Mindaugui Urbonaviciui to reikia, tai lai turi. Bet nepagarba Boksininkui Gabrieliui, jo treneriui Vytautui Sinkeviciui , mums , tevams netelpa į jokius rėmus. AtmosferA šitoje kontoroje, LBF yra šlykšti.Nemanau, kad Gabrieliui reiketu atstovauti Lietuva. Lai boksuojasi už jaunimą pats Julius Kibas, Mindaugas Urbonavičius, ir klaunas Donatas Macianskas.
Atsakyti
Ddd
2020-03-13 17:22:20
GEDENGAS TURNYRAS ,KORUMPUOTI TEISEJIAI ,KORUMPUOTA LT BOKSO FEDERACIJA. TROMFUNCIUKAS 69KG GAVO KONKRECIAI NUO INDO BET TEISEJIAI ISGELBEJO ,GEDA. GABRIELIUS SAVICKAS 81KG LAIMEJO PRIES UKRAINOS BOJSININKA EUROPOS CHEMPIONA BET SAVI LIETUVOS TEISEJAI JI NUTEISEJAVO KAD ,KIBO SUNUS URBONAVICIUS NESUSITIKTU SU JUO BET URBONAVICIUS PUSFINALI KRITO PRIES NEZINOMA UKRAINOS BOKSININKA JIS PRALOSE IR INDUI PIRMA KOVA BET TEN PADISRKE JAM DEL INDUI 2 ISPEJIMU ,TETIS TAU BANDO PRAKIST BET NESIGAUNA PO KOVOS ISIMTOS URBONAVICIAUS KOVA SU UKRAINIECIU IS SPORTO PASAULIS FB IR YOUTUBE KAD NIEKAS NEMATYTU ,URBONAVICIUS TAPO LT BOKSO CHEMPIONU NETIKRU NES VEL BUVO NUTEISEJAUTAS SAVICKAS ,KAD IR KAIP TETUKAS STENGESI BET NIEKAM JO SUNUI NESISEKA NES PAPRASCIAU JOKIO TALENTO JIS NETURI BOKSE O TIKRA TALENTA ZUDO TEISRJIAI IR BOKSO LT FEDERACIJA. JAI ATKREIPET DEMESI SITAM STRAIPSNI NET NERA IDETA APIE 81KG BOKSINIKUS LIETUVOS NEI SAVICKA NEI URBONAVICIU TAIP BANDOMA NUSLEPTI SLYKSCIUS TEISRJU IR FEDARACIJOS PURVINYS ZAIDIMUS VAIKU SASKAITA . Gabrielius Savickas anais metais perveze is europos chempionato medali tikrai labai talentingas vaikas bojsibikas bet kaip matot atsiranda tokiu veikeju kurie bando prastumti savo atzalas nors jokio tale to jame nera. I europos chemlionata vyks urbonavicius teisejo sunus uz 81kg lietuvos netikras chempionas net neabejoju kad po pirmos kovos jis vaziuos namo . Kai lietuva turejo galymibe vesti tikra lietuvos chempiona ,europos prizininka Gabriuliu Savicka, sis jaunuolis butu padovanojas dar medali o gal net ir auksa nes jis per Dano Pozniako turnyra irode ir nugalejo ne bet ja o europis bokso chempiona is ukrainos ,tai manau viska pasako kokius talentus zudo lt teisejiai ir federacija del sau artimu veikeju. DIDELE GEDA LT BOKSUI JOS FEDERACIJAI IR JOS TEISRJAMS.
Atsakyti
Rimas
2020-03-13 17:37:55
Turnyras gedingas. Po to kaip teisejai antra karta per menesi su savo “profesjonaliu teisejavimu”apiplėšė mano sunu GabrieliuSavicka 2019 m Lietuvos čempioną ir Europos čempionato prizininka, nepagarba jo treneriui, mums, boksininko tevams. Toks elgesys yra šlykštus . Lai eina ta LBF korumpuotu kiaulių gauja ir boksuojasi patys. Julių Kiba stato už jaunimą ir lai daužosi :)Kartu su teisėju Mindaugu Urbonaviciumi ir Klounu Donatu Maciansku.