Marius Žaromskis ir Chabibas Nurmagomedovas | asmeninio archyvo nuotr.

Marius Žaromskis ir Chabibas Nurmagomedovas | asmeninio archyvo nuotr.

 Europoje sparčiai plintantis koronavirusas ir toliau verčia atšaukti vieną sporto renginį po kito. Trečiadienį oficialiai paskelbta, kad neįvyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „KSW 53“.

Didelį susidomėjimą kėlęs turnyras turėjo vykti kovo 21 d. Lodzės „Atlas“ arenoje. Čia laukta Mariaus Žaromskio sugrįžimo. Lietuvos MMA legenda turėjo kautis dėl KSW čempiono diržo su Roberto Soldičiumi. Antradienį svarstyta galimybė rengti turnyrą be žiūrovų, bet nuspręsta, kad taip būtų prarasta kovinio sporto atmosfera, todėl priimtas sprendimas visiškai atšaukti turnyrą.

Drodzy kibice, Bezpieczeństwo wszystkich uczestników organizowanych przez nas gal od zawsze było i jest naszym...

Posted by KSW on Wednesday, March 11, 2020

Užsienio žiniasklaidoje jau pasigirsta kalbos, kad tam tikrų sprendimų turės imtis ir UFC organizacija. Ji kitą stambų „pay-per-view“ turnyrą yra suplanavusi balandžio 18 d. Bruklino „Barclays Center“ arenoje. Ten dėl UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo turėtų kovoti Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas, o Rose Namajunas planuoja siekti revanšo prieš Jessicą Andradę.

Vos už 30 km nuo Niujorko ribų yra nustatytas koronaviruso židinys. Valstijoje ruošiamasi atšaukti masinius renginius. Manoma, kad tik laiko klausimas, kol įsakymų sulauks ir UFC. Jie šioje situacijoje turi keletą galimų išeičių: rengti turnyrą be žiūrovų, perkelti turnyrą į kitą miestą arba atšaukti turnyrą. Trečioji opcija būtų skaudus smūgis UFC fanams, nes C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono kova jau net keturis kartus buvo atšaukta dėl kitų priežasčių.

Koronaviruso grėsmė daug pasikeitimų įnešė į motosporto pasaulį. „MotoGP“ sezonas turėjo prasidėti praėjusią savaitę, bet etapas Katare buvo atšauktas. Kiti etapai buvo nukelti kaip įmanoma vėliau, o sezoną tikimasi pradėti kone 2 mėnesiais vėliau nei planuota – gegužės 3 d.

Pasaulio motokroso čempionatas, kuriame dalyvauja ir Arminas Jasikonis, spėjo surengti 2 etapus, bet dabar sportininkai turės neįprastą pusantro mėnesio pertrauką, nukėlus etapą Argentinoje. „Formulė 1“ šį savaitgalį žada startuoti Australijoje, bet trys komandų nariai jau tiriami dėl galimo koronaviruso. Jei bent vienas mėginys bus teigiamas, beveik neabejojama, kad etapas bus atšauktas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų